Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Luca33, Módosítva: 2013. július 12.

Limitált kiadás

4 színben kapható:

• 10 Green
  • 20 Gold
  • 30 Aquamarine
  • 40 Mandarin

OAdrienn

2013. december 23.

A mandarin árnyalatban van meg, amit nem igazán használok. Szerintem túl kemény, és egyáltalán nem tartós. Igaz szép színe van és viszonylag jól pigmentált, de mégsem éri meg, mert még alappal sem tart tovább fél óránál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Luca33

2013. július 1.

Most vettem meg a "mandarin" színűt 650 Ft-ért a Dm-ben.
Nagyon tetszett a színe, éppen ilyen narancsos beütésű sminket kerestem a szememre.
A vastagsága pont jó, szépen lehet kenni is.
Az egyetlen hibája, hogy közvetlen pillák fölött szép, de afelett nem tartós. Alap nélkül vittem fel, és pár óra múlva beleült a redőkbe a felső részen. Kár, remélem szemhéjalappal tartósabb lesz. Gondolkodom még néhány megmaradt társán, hátha még érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Most vettem meg a "mandarin" színűt 650 Ft-ért a Dm-ben.
A vastagsága pont jó, szépen lehet kenni is.