Alverde

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: kincsö, Módosítva: 2016. május 18.

Ár:   2000 Ft

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

A paletta két szemhéjpúdert, egy kőpúdert és egy rózsás szájfényt tartalmaz:

• A mattító púder sminkünk befejezéseként teszi tökéletessé a sminkünket. A por ökológiai gazdálkodásból származó makadámdió olajat tartalmaz.
  • A szikrázó arany és barna szemfestékek ideálisak a karácsonyi és szilveszteri sminkekhez is és amelyek biztosítanak bennünket, hogy sugárzó legyen a tekintetünk a hideg évszakban is. Mindkét árnyalat bio makadámdió olajat és ásványi port tartalmaz.
  • A szájfény krémes textúrája könnyen kezelhető és alkalmazható az ajkakon, amely puha és fényes megjelenést ad. Bio shea vajjal gazdagított, ami lehetővé teszi, hogy hidratáltak legyenek az ajkaink.

Yza

2016. április 13.

A púder: amellett, hogy gyöngyházfényű, tartalmaz apróbb csillámokat is. A két szemhéjpúder közül a világosabb, arany színű valóban szép, és eldolgozható, de sötétebb, barna társa már kevésbé pigmentált és maszatolós is. A legnagyobb gond mégis az velük, hogy 5 perc után szúrt és húzódott tőlük a szemhéjam. A legrosszabbat a végére hagytam, szájfény... Színtelen, ami önmagában nem is lenne gond. De az az íz!!! Katasztrófa. A lemosást ezzel kezdtem, mert annyira szőrnyű volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

ST

2016. február 18.

Ár-érték arányban szerintem szuper, hiszen majdnem egy komplett sminkkészletet kapunk 2000 Ft-ért, ami ráadásul elvileg káros anyagoktól mentes! Ennyi pénzért sajnos a csomagolástól nem várhatunk sokat, pedig egyébként utazáshoz tökéletes lenne... Szerintem minden része jól használható, bár tény, h. a szájfény és a púder elég halovány, inkább természetes, így nem lehet vele mellélőni. Én simán nappali sminknek használom, szerintem éjszakainak nem elég hangsúlyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

silver

2016. február 13.

Az arany szemhéjpúder a legjobb. A barna már kevésbé jól pigmentált, de azért rendben van. A szájfény inkább ajakbalzsamnak nevezhető, talán túlságosan is diszkrét. A púder hófehérkéknek készült. A papír tokot természetesen a szentlélek tartja össze, utaztatni biztos nem merném.
Őszintén szólva az jutott eszembe, hogy ez a szett tökéletes lehet 13-16 éves lányoknak. Ezt nem lekicsinyléssel mondom. Eldurvulni vele nem lehet, de mégis használható, jó minőségű az anyag, a csomagolás cuki, csinos, nyilván nem strapabírásra tervezték, de egy a sminkeléssel épp most ismerkedő lánynak kedves ajándék lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.