Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Sminkek szájra

Az extra adag hidratáltságot biztosító szájfény finom, lágy színt és csillogást varázsol az ajkakra. Textúrája nem kelt ragadós érzetet. Hialuronsav tartalma intenzíven hidratál, így az ajkaknak gyönyörű, ápolt megjelenést biztosít.

3 árnyalatban kapható

TahinZsofi

2020. december 15.

A csomagoláson nem találtam se kódot se megnevezést, nem tudom melyik árnyalat ez pontosan. Bronzos, nekem bejön a színe és a glossy sminkekhez nagyon megy. Nem túl tartós, a reggeli teám után már javítani kell, ennek ellenére használom. Nem kedvelem túlzottan a szájfényeket, de ennek az érzetét az ajakaimon el tudom viselni, már-már kényelmesnek is mondható. Nem ragad össze tőle a szám :D Hydro... hát az én ajakaim szárítja nem is gyengén, rendesen alá kell hidratálni. Rúzs fölé még nem próbáltam, nincs igényem rá. Kifutó termék, de a szárítás miatt nem is venném újra, ritkán nyúlok érte emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.