Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: fonteverde, Módosítva: 2016. május 9.

Limitált kiadás.

10 Dünenzauber
20 Sonnenaufgang
30 Felsenklippe
40 Strandidylle

saethara

2013. szeptember 22.

A 30as árnyalat van meg belőle (fekete-szürke duó)
Szerintem szép, erőteljes színe van, nem szóródik össze-vissza mikor használom (más szemhéjpúderek rendszeresen hullottak az arcomra használat közben) és tartós is, ennek ellenére lemosóval nagyon könnyen leszedhető. Vettem is belőle gyorsan még egyet, mert gondolom ez is csak ilyen limitált dolog és nem fogják újra gyártani...

Update: le kell vennem egy csillagot, mert mikor először volt rajtam reggeltől estig, észrevettem, hogy estére halványodott a színe, és egy kicsit el is mászott. Ez mondjuk 12 órányi rohangálás után szerintem megbocsátható, de azért idegesített : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

A 30as árnyalat van meg belőle (fekete-szürke duó)