Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. április 6.

OAdrienn

2013. december 23.

Ez volt az eddigi legjobb púderem. Nagyon szerettem az illatát, teljesen természetes hatása volt, nem porzott. Nem volt sem túl sötét, sem világos, pont illett a bőrszínemhez. Matt hatást biztosított egész napra. Kár, hogy már nem kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

adabloggerina

2012. október 25.

Ez a jelenlegi kedvenc púderem. Mindkét árnyalatban megvettem. Sötétebbet nyárra, világosabbat télre.
Nem lesz tőle maszkszerű a bőr, nem látszik rajta, hogy púdereztük, csak ad egy egységes képet a bőrnek és szuperül fixálja az alapozót. Nekem nem is kellett újrapúdereznem a bőröm a nap folyamán, tehát tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Adelaida

2012. június 9.

Az alapozóm mellett használom,nagyon tartós és ráadásul az arcon sem látszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Az alapozóm mellett használom,nagyon tartós és ráadásul az arcon sem látszik!

krekuci

2012. június 5.

Ahogy a pirosító, ez is nagyon bevált. Kellemes viselet és illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Ahogy a pirosító, ez is nagyon bevált. Kellemes viselet és illat!

karli

Korcsoport: < 18
2012. április 13.

Mineral alapozóval együtt használom, jól fixálja az alapozót, szép világos színe van, szinte láthatatlan a bőrön és tartós!
Nincs rajta összetevő lista, csak annyi, hogy matt make up finish turmalinnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2012. április 13.

Nincs rajta összetevő lista, csak annyi, hogy matt make up finish turmalinnal.

Katerina

2012. március 10.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Szépen fed, jó az illata és tartós is. Folyamatos használat után nagyon szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

egifeny

2012. február 21.

Megszunik a Mademoiselle szeria, kiarusitva kaphato! Akit kisert, keresse fel gyorsan a Dm-et !!! :) Tobbek kozott egy vilagosabb pudert vettem, elso proba utan tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Sissy

2012. január 25.

Karácsonyra kértem, limitált szériában kapható,de megbántam.Illata,állaga mesés.Mikor felvittem az arcomra a creme caramel árnyalatot,világosabbnak tűnt, mint ami a dobozban van, ami még jó is, mert így pont olyan mint a bőrszínem.Nem telt el egy óra, és megváltozott a színe.Téglavörös színe lett, ami csak fokozódott.Szóval utcára hordhatatlan..
1 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

1 csillagot kap.

Rony

2012. január 16.

Ma vettem meg a Creme Caramel árnyalatot, és annyira jól illeszkedik a bőrszínemhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

babyface

2011. december 1.

amint megláttam a krémmánia üzenőfalon, hogy léteznek rohantam is megvenni. :) ezt a púdert, mindkét pirosítót és két rúzst sikerült beszereznem. meg vagyok vele elégedve bár kicsit fura állaga van, de szépen fed, finom illatú és tartós! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.