Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lilla.golden98, Módosítva: 2012. július 12.

Limitált kiadás.

OAdrienn

2013. december 23.

Finom illata van, de nagyon kemény állagú. Az illat is csak addig érzik, míg felkenem, utána már semmit nem érzek. Gyorsan el is kenegettem ezt a kis mennyiséget. Akciósan vettem, teljes árat nem adtam volna ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Inez

2012. november 21.

Tényleg finom illatka, de csak a dobozkájában. Kis cukika, és ennyi. Krémparfümnek használhatatlan. Azért vettem meg mégis mert 100 forint volt, és azt tervezem, hogy keverek belőle egy natúr körömágyápolóba, attól nem várom, hogy órákig illatozzon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

lydiadeathtrance

2012. szeptember 18.

Nagyon finom, lágy, puha illata van, nekem nagyon tetszik és még az érzékeny bőröm sem irritálja, és nem fulladozok tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

terke29

2012. július 13.

Tiszta szerencse,hogy limitált,és nem sokáig rongálják vele a népet!Ajándékba kaptam,szerencsére,így nem került pénzembe.Ahol magamra kentem ott 5-10 perc múlva viszkető piros foltjaim lettek(egyáltalán nem vagyok semmire allergiás,és nem is érzékeny a bőröm),jellegtelen virágillata van,de mivel azonnal letöröltem,nem tudom mennyire tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 13.