Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2021. február 1.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Színezett ajakápoló E-vitaminnal és monoi olajjal.

4 változatban kapható

anillam

2020. május 30.

A kókuszosat választottam, az illata nem tetszik egyátalán. Enyhén csillog, nagyon tetszik a színe felkenve, jól hidratál. Az egyetlen hátránya az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Lina1105

2019. augusztus 31.

Illat alapján választottam a kókuszosat. Hááát az hogy színezett, ennél a darabnál erős túlzás, merthogy fehér, de az ajkakat nem vakolja fehérre (nem is bánom! :D) Pici csillámok vannak benne, egy rohangálós napon, ha nem akarok a ragacsos szájfényekkel bajlódni, megteszi. Hidratáló hatása erős közepes, az állaga viszont kicsit keményebb, mint a legtöbb Alverde ajakápolónak. Az illatát szeretem, de újra nem venném, ha állandó termék lenne akkor sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Gica81

2019. április 15.

Valahogy nekem ez a márka csalódás. Sikerült úgy beválasztanom, hogy nem igazán tetszik.
Én a kókuszosat választottam az illata miatt, ami tetszik is, de az állaga nehezen felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

pattelin

2019. január 31.

Hát őőő.. amikor kapkodva levettem a polcról, annyit még elolvastam, hogy E-vitaminos, meg, hogy ajakápoló, de azt nem, hogy színezett. Nem tudom melyik íz, de az enyém konkrétan zöld színű, ezért csak éjszakára tudom viselni.. Valamennyire azért hidratál is, de biztos nem csodaszer! Nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

random

2018. november 24.

nekem a papaya és a mango is megvan, féláron a kosárból :) érdekes, hogy a papayásnak színe van de illata nem nagyon, a mangósnak meg illata van, de színe nincs (de a fénye szép). ápoló hatása közel 0, de hétköznapra rúzs helyett csak egy kis szín/fény érdekében megteszi. és nem kell tükör a javításhoz. nem venném újra, de asszem el fog fogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Terkabarka

2018. október 2.

Papaya van nekem. Visszafogott, mégis látható fényes barackos színt ad a számnak, nem hivalkodóan, igazi hétköznapi viselet. Az illatát is imádom. Az ápoló hatása átlagos, nyárra és őszre pont elég, télre lehet, hogy kevés lesz.
Ebből legalább hármat kellett volna vennem, már bánom, hogy nem tettem. Remélem lesz jövőre is, akkor tuti betárazok belőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

szabs

2018. augusztus 18.

Imádom, egyik legjobb ajakápolóm. Kellemes illat, hidratáló és szép ajkak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Imádom, egyik legjobb ajakápolóm. Kellemes illat, hidratáló és szép ajkak!

Nymphea

2018. augusztus 7.

Nagyon szeretem, a Papaya árnyalat került hozzám. kellemes, visszafogott illata van, emellett az ajkakon is szép, elegánsan visszafogott viselet. Nem hivalkodik, de látszik, hogy valami fedi az ajkakat. Én nagyon szeretem, akár a mindennapokra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nialla

2018. július 24.

Egyáltalán nem vált be. A szám szinte összeragadt tőle, mindegy mennyire vékonyan kentem fel. Ápoló hatást egyáltalán nem éreztem, sőt, inkább szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Judee

2018. július 24.

A legjobb nyári beszerzésem. Az utolsót vettem meg a dm-ben a papayásból. 799 Ft -ért. Imádom az illatát (de a darazsak is!). Szeretem a színét és hogy nem csillogós. Úgyhogy nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.