Alverde

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: LilianaH, Módosítva: 2018. április 3.

Limitált kiadás

Alapozó bőrfelszín-kisimító hatással. Bio citromfű- és bio hamameliszlevél-kivonattal, valamint nátrium-hialuronáttal.

2 árnyalatban elérhető

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

LadySayuri

2018. december 21.

Borzasztó!
Annak reményében vettem meg (amikor még lehetett kapni), hogy egyesíti a pórusösszehúzó / bőrfelszín tökéletesítő és egy alapozó képességeit - ez a DM-ben, kézfejen próbált teszterrel szépen működött is! T zóna alapozására szántam, de a tubusban nagyon folyós állagú, gyorsan kell vele dolgozni mert szó szerint térképszerűen rászárad a bőrre és lehetetlen egyenletesen eloszlatni.
2x futottam neki, hogy megbarátkozzunk egymással, de feladtam és iktattam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

Borzasztó!

Bhajdu

2018. november 22.

Nagyon rossz volt. Nem lehet szépen eldolgozni és az illata se valami kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Nagyon rossz volt. Nem lehet szépen eldolgozni és az illata se valami kellemes

Gotiii

2018. október 28.

Első alapozónak tökéletes. Valóban gyorsan szárad, de nekem ez nem jelent hátrányt, inkább előnyt. nedves Beauty blenderrel szépen felvihető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Domcsi0105

2018. szeptember 3.

Borzalmasan rossz. Csomókban jön le már ahogy kenem, foltos marad. Ecsettel és szivaccsal is próbáltam de használhatatlan. Már bánom hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

LilianaH

2018. május 2.

Rögtön szárad, amint a bőrre kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Rögtön szárad, amint a bőrre kerül.