Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2016. december 11.

Ananász és kókuszkivonattaé, valamint E-vitaminnal - arcra és dekoltázsra. Használata: vigye fel az orcára, nyakra, dekoltázsra, majd gyengéden oszlassa el.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Malachite

2014. augusztus 30.

Ohlala, micsoda gyöngyszemet halásztam ki a kiárusító kosárkából potom 99 forintért! Hol is kezdjem méltatni?

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, azt gondoltam valami óriácsillámos farsagra hangoló rémséget viszek haza, de ez valami meseszép! Highlighternek használom az arccsontomra, szemöldökcsontra. Szépséges, szaténos fénnyel vonja be a bőröm, ami eleinte ezüstös, majd mikro-aranypigmentes, csillám sehol, csak a meglepően jól működő, szépen derengő ezüst-arany fény keveréke. Megadja azt az élettel teli csillogást a bőrnek, ami közelről sem tűnik sminknek, és amit angolul a "healthy glow" névvel illetnek. A porpirosítóm, bronzosítóm sem tompítja el teljesen, nyugodtan sminkelhetek fölé. A tubusa szerint kókuszolajat, C illetve E-vitaminokat is tartalmaz, illatra kellemes, kókuszra emlékeztet, olyan "alverdés", de nem erős.
Egyetlen negatívumot tudok csak megemlíteni, az adagolóját, ami ugye pumpás.
Vagy nagyon keveset lehet kinyomni, vagy köp egy óriásit, de annyi baj legyen! Nagy kár, hogy kifutó termék :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Egyetlen negatívumot tudok csak megemlíteni, az adagolóját, ami ugye pumpás.

azursatellite

2014. június 5.

Kiárusítva vettem meg 450ft-ért. Highlighternek használom, az arccsontom tetejére meg néha a szemöldökcsontomra rakok belőle. Nagyon szép diszkrét fénye van. Mikrocsillámos és mivel kevés is elég belőle így remélem sokáig fog tartani, mert ennyire jó cuccal én még nem találkoztam (nem szeretem a nagyon fényes, csillámos dolgokat). Kedvenc lett belőle. Nyárra alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

sofie_sz

2013. november 24.

Sajnálom, én utolsó darabok egyikeként hoztam el és ha jól emlékszem a cimkén nem volt magyar név, de nincs nálam, így nem tudom most megnézni. De ha szeretnéd, akkor ,,csillámkrém", ,,selyemfény" vagy valami hasonló.
Véleményként pedig annyit, hogy nem egy rossz termék, diszkrét, de azért látszó csillogó hatást ad, de zsíros arcbőrre semmiképpen sem ajánlanám, mert csúnyán csillogó, fényes lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.