Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Reb, Módosítva: 2016. március 2.

Limitált kiadás

Reb

2015. május 28.

Jó termék, kár, hogy limitált. Csodás rózsaillata van. Könnyen eloszlatható, szép színt ad, tartós. Mind simán bőrön, mind alapozón működik. Én ajakra is használom, festetlen hatást lehet vele elérni, miközben tartósan fog. (Ez afféle 19. századi életérzés: sminkelni tilos, de azért mindenki fest, akkoriban voltak ezek a folyékony formulák divatosak, és mindenre ezt használták, körömre is, de ez azt nem fogja annyira.) Talán annyi hibája van, hogy az ujjaimmal oszlatom el, és megfogja az ujjbegyemet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.