Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Dr.Schwarz, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Fehér/piros/fekete/zöld színekben kapható

karina2001

2016. augusztus 31.

Smink alá alapként jó lehet, de vonal húzására alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Smink alá alapként jó lehet, de vonal húzására alkalmatlan.

valaholmessze

2013. március 6.

Én tényleg akartam szeretni, esküszöm. Többször is próbálkoztam vele, hátha. És bár nem szoktam semmit se lepontozni, ez annyira vastag és annyira kemény, hogy a szemhéjam is belefájdult. (pedig próbáltam puhítani) Úgyhogy sajnos csak 1 pontocska. :( És még csak nemis leárazáson vettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

nikiii.*

2013. február 2.

Leárazáson bukkantam rá 160 (!!!) Ft-ért. Meg vagyok vele elégedve, ennyi pénzt bőven megért. Hajlamos hamar lemászni a szemhéjamról, ezért naponta többször is fel kell tenni, de talán ez az egyetlen negatívuma. Gyönyörűek a színei, kellemes a kialakítása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Beleza

2012. június 5.

Végre, sok-sok hiába vett fehér szemceruza után ez az egyedüli, ami tényleg ott marad a vízvonalon, nem tűnik el, szép, intenzív fehér színe van, puha, nem karistolja a szemet. Egy probléma volt, hogy kicsit könnyezett tőle a szemem, mint minden vízvonalra festés után. Ez lehet a szemem baja. Én is akciós kosárkában találtam, a többi szín nekem nem tűnt szépnek, de amúgy is fehéret kerestem. olyan 700 huf votl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Dr.Schwarz

2012. május 19.

Sajnos nem sikerült jó képet találnom a termékről, ugyanis az alverde hivatalos oldalán sem szerepel. Ezt a terméket csak a leárazott kosárban láttam eddig, gondoltam, kipróbálom. Piros és fekete színűt vettem. Eddig csak az utóbbit próbáltam ki, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon tartós, nem kenődik el, puha a hegye ezért könnyű felkenni, jól pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 19.