Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2020. július 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az alverde szenzitív sminkeltávolító spray gyengéden, mégis alaposan tisztítja az arcbőrt. Kíméletes receptúrája bio kamillát tartalmaz, ezenkívül alkohol- és parfümmentes – így ideális érzékeny bőrre.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csipetke

2021. május 12.

Kiárusításban vettem. Mikor betettem a kosárba igazából azt sem tudtam mi ez pontosan. Egy full makeup és színes szemfesték lemosasnál próbáltam ki mit tud. Hát leesett az állam. Mindent leszedett. Egy kis szempillaspirált hagyott a szemem alatt de ezen kívül mindet leszedett. Leellenoríztem sminklemosó kendővel és micellásvízzel is. De semmit nem hagyott maga után. Csak azt a kismennyiségű spirált. De ezt elnezem neki. Nagyon könnyű használni és nem bántja a bőröm sem a szemem. Már bánom, hogy nem találtam meg hamarabb ezt a terméket vagy nem vettem belőle meg az összeset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sorbitol