Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barazsuzsa, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Ellenőrzött biogazdálkodásból származó összetevőket és természetes illóolajokat tartalmaz.

AnnaR

2020. január 9.

Gondolom új lett a csomagolás, mert nekem is a 4-es színkódhoz illően egyszínű a ceruza. Én nagyon szeretem, rúzs helyett is tudom simán használni. De kicsit kemény a ceruza, pici kűzdés van a felvitellel, ezér t le kell vonnom egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

nyuszika39

2020. január 3.

sajnos nekem egyáltalán nem fogta be a számat, ki kellett dobjam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

sajnos nekem egyáltalán nem fogta be a számat, ki kellett dobjam :(

manna14

2019. december 14.

Végül itt találtam meg a szájszínemnek megfelelő tökéletes kontúrceruzát (04 Berry). Nekem bevált, nagyon természetes, simán újravenném. Színesebb rúzshoz viszont lehet mást keresnék, mert nekem nem húz teljesen határozott vonalat, valóban többször kell áthúzogatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Pajzs

2019. október 24.

Hibiscus nevű színben van meg. Egyszerű használni, pontosan lehet vele kontúrozni, nem maszatolódik, nem folyik ki az ajkak vonalán kívülre, jól tartja a rúzst, a faragást is bírja.
Az én darabomon már nem más színű a kupak és maga a ceruza, hanem az egész egyszínű (hasonló a ceruzabél színéhez).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

gorogrenata94

2019. szeptember 29.

Kedvenc szájkontúr ceruzám. Nagyon szép színekben kapható, könnyű vele dolgozni és nagyon tartós. Az áráról pedig nem is beszélve... nagyon olcsó a jó minőségéhez képest és ezen felül még biokozmetikum is. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Nicu

2019. július 6.

A pirosat vettem meg leárazáson 299 Ft-ért. Nagyon könnyen siklik az ajkakon, precíz kontúrt lehet vele húzni, nem karcol használat közben. Tartós is és jó alapot is ad a rúzsnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

szaboszilvia28

2019. március 27.

16-os árnyalatú, annyira natúr színű hogy nem is látszik. Nem remekmű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

16-os árnyalatú, annyira natúr színű hogy nem is látszik. Nem remekmű.

Sunnyvagyok

2018. december 29.

Gyönyörű nude árnyalatban találtam meg, szinte ugyan olyan színű mint a saját ajkam színe, emiatt nagyon megörültem!
Az ára verhetetlen, 500 ft- ért sikerült lecsapnon rá.

Nagyon krémes, matt, jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Az egész ajkamat vele szoktam besatírozni, és meglelően sokáig tart! Evés - ivásnál sem kopik annyira, úgyhogy imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Az ára verhetetlen, 500 ft- ért sikerült lecsapnon rá.

wonderbodri

2018. szeptember 13.

Nagyon szeretem :) Külön jó, hogy natúrkozmetikum - nekem a Pretty Mauve árnyalat a favorit, ha meglátom valamelyik dm-ben (mindegy, hogy mennyi van belőle otthon), azonnal megveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

detti23

2018. február 18.

A 18 hibiskus árnyalatot vettem meg. Nagyon jó választás volt. Szép, élénk színe van, könnyű vele dolgozni és még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.