Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorka93, Módosítva: 2016. május 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Színezett ajak balzsam shea vajjal

2 árnyalatban kapható: 10 Sandbank és 20 Abendrot

jns.melinda

2015. február 15.

Nekem annyira nem jött be. Erősebb annál a színe, hogy csak úgy ujjal felmaszatoljam, könnyen ,,kimegy a vonalból", így macerás az indulás előtt is sietségben. A színe egyébként jó lenne (20-as). Nem is hidratál kellőképpen, olyan száraz érzést hagy maga után, bevonja az ajkakat egy réteggel. Nem sajnálom, mert csak egy százas volt a turkálóból, de csak csücsül a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Dorka93

2014. május 6.

Nekem a 20 Abendrot árnyalatot sikerült beszereznem a barátnőmmel közösen, a DM-ben polc söprés alkalmával 349 ft-ért került a kosárba. Szebb színe van szerintem mint a homok színűnek, olyan egészen ajakhoz tökéletesen passzoló. Szeretem már 1 használat után!
Update: Még mindig megörülök ha a kezembe kerül! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Update: Még mindig megörülök ha a kezembe kerül! :)