Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2016. március 20.

Limitált kiadású glitter, a Karneval-sorozat része.

Arcra és tesre egyaránt használható vegan termék.

2 színben érhető el:

• 10-es: ezüst
  • 20-as: arany

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Milka

2014. május 28.

bár a farsangi-szezonra lett kitalálva, óvatos mennyiséget használva a mindennapokban is vállalható. jellegzetes illata van, nekem az terra naturi dekorjai jutottak eszembe róla, semmiképp sem a kamilla, akkor alighanem a birsalmamag lesz. / de én csak a tubusból szaglászva érzem / az ezüstöt vettem meg, highligternek használom, / arc- és szemöldökcsontra / apró csillámokból tevődik össze, kimondottan szépen mutat az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 28.

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.