Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. április 4.

Kiszerelés:   8,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Supernova Big Bang, Jupiter Motion, Venus Love

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ariiratku

2017. december 7.

Kedvenc szájfényem volt a Venus Love. Visszafogott, mégis elegáns. Hidratálta is az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

MissNickole

2013. december 28.

Szerintem borzalmas, nekem nem vált be. Nem tetszik az illata, furcsa ragadós érzetet ad, nem kellemes viselni sem, olyan "vastag" hatása van.
Szerencsére pénzt nem adtam érte, így nem vagyok annyira mérges, de meg nem venném az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

arybaba2

2013. július 26.

Ma szereztem be 900 rol leertekelve 630ra.Szerintem megert annyit a Venus love(barackos szinu).nagyon jol passzol egy masik natur szinu alverdes ruzshoz.megelolegezek neki egy maximumot.
Update:Az egyik Alverdes kremes jellegu ruzzsal viseltem ivas,dorzsoles mellett kibirt 2 max.3 orat,ami szerintem nem rossz,mert eddig nem voltak tartosabb szajfenyeim.Apro csillamok maradtak a lekopasa utan.
Újabb update: Azt tapasztaltam,hogy kissé feloldja az alatta lévő rúzst,így is szép az eredmény,de nem olyan tartós.Ezért mínusz 1 * de még így is szeretem:)Magában is szupi lehet,úgy még nem próbáltam.
Update: Kipróbáltam magában is szép természetes lesz az eredmény,nincs benne sok óriási csillám,csak szép visszafogottak:) Magában is elég tartós,kb. mintha rúzzsal lenne.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Lilu

2013. július 25.

Nem ragad, finom illata van, szépen csillog, hidratál. Kettőt is vettem leárazva, és ez szereleeem :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 25.