Alyssa Ashley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-fás

Fejjegyek: ánizs, citrus

Szívjegyek: jázmin, afrikai narancsvirág, kasmírfa

Alapjegyek: vetiver, borostyán, pézsma

karakumsivatag

2019. augusztus 16.

Csodálkozom, hogy 5 éve még senki nem véleményezte. Én is ismeretlenül vállaltam be, a Fragin jókat olvastam róla, meg hát a lila üveg elsőre elbűvölt. Olvastam olyan véleményt, hogy az Alien vonalhoz lehetne hasonlítani, és kicsit féltem, hogy ez a vakvásárlásom talán nem fog bejönni, hiába a boszorkányos, vagány üveg. Én az Alien-t nem találom elég drámainak a lila üveghez, túl friss, olyan Rexonás. A két illatban az összetevők valóban hasonlítanak (poros jázmin, fás jegyek) a végeredmény viszont más. Az Esoteric sokkal sötétebb, mélyebb, porosabb, (talán picit szintetikus), a jázminos kezdés után előjönnek a szappanos, musk-os jegyek is. Inkább az Avon Nuit-hez hasonlítanám. Annak ellenére, hogy meglehetősen intenzív, nem egy orrbanyomós, inkább egy kellemes komfort illat. Tartóssága meglehetősen jó. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 16.