Alyssa Ashley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 24.

Kiadás éve: 1990

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegyek: bergamot, citrom

Szívjegyek: jázmin

Alapjegyek: vanília

bugosgizi

2015. november 19.

Jó pár éve használtam ezt a parfümöt. Több kevesebb sikerrel. Én magam részéről szerettem az illatát. Jó volt viselni bár én mindig azt hittem hamar elszáll az illata de mondta mindenki hogy nem. Persze akadt olyan akinek nagyon tetszett rajtam és volt pár olyan is aki öregasszonyosnak és töménynek érezte.
Nekem nem illattal kapcsolatos gondom volt hanem a tároló üvegcsével. Mivel a szóró fej hamar elkezdett le járni egyszer egy lepattanása során úgy esett hogy elgörbült. Nem szórt a feje rendesen ezért ment az üvegre is és az a sárgás bevonat nyálkásan elkezdett leválni róla. Ilyen szempontból tehát problémás. Ám illatnak elmegy. De nálam 3 pontnál több nem jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.