Amalfi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2014. március 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Normál hajra

Kiszerelés: 400 ml

Bnemrita

2015. május 26.

Nekem bejön... Jó az illata, kellően is habzik. Mondjuk az én hajam kifésülhetetlen hajbalzsam nélkül, de ezt nem a sampon hibájának tekintem. Nem egy "szuperprodukció", de a célnak tökéletesen megfelel és baromi jó áron kínálják (400 Ft körül). 4 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 26.