Amalfi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Az Amalfi hajbalzsamok professzionális ápolást nyújtanak igénybevett, sérült hajának. Használatával haja fényessé, rugalmassá, valamint könnyen kifésülhetővé válik.

Kiszerelés: 1000 ml

vimka91

2016. június 14.

Ha tehetném, ezzel zuhanyoznék... olyan eszméletlen jó illata van, és benne marad a hajban is nagyon sokáig. Nekem puhává is teszi, bár még nem használom túl régóta, ha változna a helyzet, updatelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

1999

2014. május 12.

Nagyon jó balzsam :)
pro: A flakonját szeretem, mert ha kezd kifogyni és az oldalára rátapad a balzsam, akkor nem dől el, mint a többi. A színe (ha jól emlékszem) halvány zöld (de lehet, hogy fehér). Az illata isteni, és napokig benne marad a hajamban. Nem kell belőle sok, könnyű eloszlatni a hajon. Nem kell sokáig fejemen hagynom, hamar kifejti a hatását.
kontra: Szállt és jobban zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 12.

Nagyon jó balzsam :)
kontra: Szállt és jobban zsírosodott tőle a hajam.