America

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szintike2k, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

pinky001

2017. március 25.

2016-os balatoni nyaralásom illata... Emlékszem, akkoriban oda-vissza voltam a Lolita című filmért, így hát ahányszor megérzem valakin, mindig vagy Dolores Haze arca lebeg a lelki szemeim előtt, vagy a Balaton látképe.
Az illatról: Az ananász erősen dominál (amit nem is bánok, hiszen a kedvenc gyümölcsöm), ezen kívül fűszeres, valóban bódító, tartós.
Szeretem. <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 25.

Szeretem. <3

Kodi

2016. december 17.

Borzadály! Erős, cukorkás, és igen, egy kicsit fűszeres, bódító parfüm. Engem teljesen az egykori Rossmanos Famous Girlre emlékeztet de jóindulatú túlzással igencsak hasonlít a most divatos LVEB-re, míg a fekete sokadik Kenzo Flower dupe. A Rednél maradva, rendkívül olcsó hatást kelt, Teddy bácsi rajongana érte egy fénylő arcú, korábban mosószappan illatú szobalányon. Viszont amikor felfújtam, akkor mindenki megkérdezte, hogy mi ez, sokaknak tetszik. Van egy eladó példányom, akit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

QueenOfTheHell

2016. december 16.

Nem is tudom..nekem van benne valami "öregasszonyos" amit közvetlenül kifújás után érzek egy ideig, azután viszont nagyon finom illata lesz.
Szeretném szeretni, de az első fél órában teljesen rosszul vagyok tőle. :(
Próbálkozok még vele, nem szeretném csak úgy elengedni, már csak azért sem mert hihetetlenül tartós, de félek, hogy az lesz a vége.
Meglátjuk.
Én mindenesetre reménykedek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Szeretném szeretni, de az első fél órában teljesen rosszul vagyok tőle. :(
Meglátjuk.
Én mindenesetre reménykedek!

Niki81

2016. augusztus 29.

Engem teljesen a Limara caribian flair dezodorra emlékeztet az illata amit imádtam anno!!!!! Ezen kívül tartós. Nálam 5 ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

krmmn

2015. november 29.

Finom illat. Kicsit erős, fűszeres, keveset kell belőle fújni, és akkor jó lesz. Tartós is, így megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

a.szabina

2013. június 30.

Nagyon jó parfüm, csodás illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Nagyon jó parfüm, csodás illata van.

szintike2k

2012. december 31.

Nekem ez a parfüm nagyon bejön.Az illata intenzív,ezért nem kell belőle sokat fújni magamra.Én 1800-ért vettem meg,de teljesen megérte.Ez ilyen Marilyn Monroe-s parfüm.Nagyon bejön.3 hónapig kitartott egy olyan kis üveg.De én nem is olyan sokat fújtam belőle,és nem is mindig használtam.Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 31.