America

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kleopátra, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Playboy White parfüm utánzat

Fej: bergamot, görögdinnye,

Szív: jázmin, rózsa, ibolya,

Alap: tölgymoha, ámbra, pacsuli.

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Szamoca94

2020. október 7.

Messze a legjobb ár-érték arányú parfüm, amihez eddig szerencsém volt. Elvileg EDT, de kevés is elég belőle és többnyire nap végén is érzem, ha reggel befújom vele magamat, véleményem szerint sok drágább EDP elbújhat mögötte. Egyedüli hátránya, hogy markáns, jellegzetes illata van, ami nem biztos, hogy mindenkihez passzol, illetve emiatt a szomszéd szobában is megérzik, ha befújtad magad :D
Hozzám passzol, úgy érzem és nem tudom megunni. Remélem még sokáig kapható lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

pinky001

2017. október 29.

Update: Ma találkoztam valakivel, aki ezt viselte. Megrohantak az emlékek, jaj. Valamikor még én is ezt használtam. Valamikor...

Az őszintét megvallva, eredetileg ajándékba szántam az egyik ismerősömnek, de beleszerettem, és muszáj volt megtartanom. Ez a "beleszeretés" úgy történt, hogy kipróbáltam azért, hogy mit adok a drága ismerősnek, szóval fújtam magamra egy keveset, és elindultam találkozni a számomra legkedvesebb emberekkel. Egy csodálatos napot töltöttünk el együtt, és ott volt Ő is.
Nem adom senkinek, az enyém marad, akarom. És nem csak az emlékek miatt. Egyébként, a Chanel ház Mademoiselle parfümjének az egyik utánzata ez a kis csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

Serpentina

2017. július 3.

Ajándékba kaptam. Sajnos nem fogott meg.
Olyan illata van, mint egy nagyon rossz férfi dezodornak.
Kesernyés, púderos. Nem az én világom.
A designja nem rossz, Marilyn Monroe arcképe és a minimalista matt üveg jól néz ki.
De sajnos nem tudom sok hasznát venni, nem passzolunk egymáshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Ajándékba kaptam. Sajnos nem fogott meg.
Olyan illata van, mint egy nagyon rossz férfi dezodornak.
Kesernyés, púderos. Nem az én világom.
De sajnos nem tudom sok hasznát venni, nem passzolunk egymáshoz.

Erina

2016. október 7.

Nosztalgikus illat :) a rózsaszínnel felváltva használtam. Nagyon szerettem de ma már nem tudnám elképzelni magamon ezt az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Kodi

2014. július 13.

Meglepően jó parfüm, eleinte erős, később olyasmi illattá válik az emberen, mint egy szenzitív textilöblítő. Talán a legfinomabb verzió és nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

annamarialado

2013. április 12.

Tetszik is meg nem is kifujjaskor egy jó ideig erőtejesnek érzem és erősnek,,,2-3 óra múlva már egész jó tartós illatnak mondanám.Elég ólcsó simma hétköznapra rohangálni egy mególdásnak majd lehet megveszem még gondolkodom rajta van benne valami az elején ami erőtejes és zavar amúgy finom illat lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 12.

szilvy24@

2013. április 10.

anyu ezt használja szereti :) jó illata van :D de én elkönyveltem anyu illatnak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Kleopátra

2013. április 3.

Kellemes, tavaszváró friss finom illat. Jó lenne ha már tényleg meghozná a tavaszt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.