Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: fehér pézsma, szantál, vanília.

Kiszerelés: 12 ml

2018. augusztus 26.

Négy év alatt sok minden változott, az ízlésem is. Megváltani az üvegesemtől, 1 ml-t tartottam meg belőle hátha mégis vágyni fogok rá, de nem, végleg elmúlt a szerelem, ma már kb. csak egy puha tisztaságillatnak érzem, érzékinek semmiképpen. Az öt csillag azért jár neki.

2014.
Számomra ő a fehér pézsmák királynője. A legszebb, legtisztább, legbőrközelibb, legtartósabb fehér pézsma illat. Nincs túl nagy hatóköre, diszkrét, szinte beleolvad a bőr saját illatába, és hosszú órákon át illatozik, meg-megcsapja az orromat, körbeölel, dédelget. Puha, melegséges és számomra érzéki is. A fő vonal benne a fehér pézsma, aláfestve némi vaníliával és szantállal. A milliliterre vetített ára csillagászati, de nagyon-nagyon lassan fogy, 1-1 icipici csepp elég belőle, megkockáztatom, hogy mindennapos használat mellett hamarabb fogy el bármilyen 100 ml-s edp mint ez a 12 ml olaj. Ha jól tudom sajnos jelenleg nem kapható Magyarországon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

2014.