Amway

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: laura.kiss35, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

monika1974

2018. október 10.

Sok évig használtam!!! Önmagában NEKEM kevés! De tisztít és kellemes termék nagyon!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

borbelyfruzsi

2017. október 30.

Hetente használom, 1 éve, de kb semmi változást nem észlelek. Jó az illata és ennyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Mukifej

2017. április 7.

Nekem sem jött be, pedig nagyon reménykedtem benne. :( Tudtommal már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

aszisz

2016. március 30.

Nekem sajnos nem jött be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Az amúgy is zsíros bőröm csak még sokkal zsírosabb lett. Hál' Istennek csak a kis kiszerelésű szettet vettem meg, de még így is nagyon drága tanulópénz volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

Kittikatka

2015. szeptember 25.

Tisztábbnak érzem a bőröm tőle, de nem vettem észre a "kiegyensúlyozó" hatást. Mitesszereim egy része eltűnt, viszont kipattogtam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

laura.kiss35

2014. október 31.

Kb egy hónapja használom és azóta sokkal szebb a bőröm. Megérte megvenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 31.

Kb egy hónapja használom és azóta sokkal szebb a bőröm. Megérte megvenni! :)