Amway

Ár:   18 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilu, Módosítva: 2016. február 1.

Ár:   18 600 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 1992

Illatkategória: orientális, vaníliás illat

Ár: 12000 Ft , Eladó: Szinesotthon
Állapot: 100 ml / kép, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után postázom vagy személyesen
Cicamica76

2018. augusztus 12.

Életem első illata, tökéletesen passzol hozzám, azonnal beleszerettem.
19 évesen vásároltam meg az elsőt, 'valamikor a múlt században :)' a koléganőmtől. Több mint egy évig használtam, mert elég néhány csepp a nyakra/csuklóra és 2-3 napig is illatozik.
Keresem ezt a parfümöt, ha van valakinek eladó, szívesen megveszem, azóta sem találtam jobbat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Életem első illata, tökéletesen passzol hozzám, azonnal beleszerettem.

klnfranciska

2018. február 7.

Érdekes illat. Néha úgy érzem, hogy valami különleges, a komfort zónámon túlmutató amit nagyon szeretek, máskor meg nem tudom elképzelni, hogy ezt eddig magamra fújtam, pláne hogy még fogom. Kicsit olyan se veled, se nélküled a kapcsolatunk de persze a hangulatomtól is függ. Néha azt érzem, hogy én még ehhez fiatal vagyok a magam majdnem 23 évével. Tartós, nagyon tartós. Ő a kis kollekcióm legújabb darabja, a mama fiókjában lapult és mikor megtalálta, eldöntötte, hogy nekem adja. Még azelőttről van ez az üveg mielőtt én megszülettem. Sokáig elég lesz csak pár fújás hiányzott belőle és amúgy sem kell belőle sok. Még ismerkedünk, de most azt érzem ez egy hosszú szeret-nemszeret kapcsolat lesz kettőnk között a hangulatomtól függően, és mivel a 100 mls üveg amúgy is elég sokáig kitart. Egyelőre négy csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

juditkaa70

2018. január 4.

Egyszer megszaglásztam,de sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 4.

Egyszer megszaglásztam,de sajnos nekem nem jött be.

njusziful

2018. január 3.

Nagyon szerettem és nagyon sokáig tartott egy üveggel. Alig kellett belőle fújni, a hajamon 2 nap múlva is éreztem, a kabáton meg napokig, vagy amíg ki nem mostuk. Manapság ez kevés parfümről mondható el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 26.

Régi időket felidéző parfüm, egy kolléganőmtől vásároltam, aki tanácsadónő lett, kicsit azért is, hogy jobban menjen az üzlete... De nem bántam meg, egy pillanatig sem, nagyon tartós és klasszikus illat volt, egyike azoknak, amelyek szép sorban, sajnos eltűntek. Az üvege is szépen tervezett volt, jó volt kézbe venni.
Lehet, hogy nosztalgikus az 5 csillag, de legyen. Újravenném, ha lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Lehet, hogy nosztalgikus az 5 csillag, de legyen. Újravenném, ha lehetne.

necra

2017. augusztus 21.

Mamám illata volt, amit imádtam rajta. 10ml-t sikerult vennem, de isteni! Nekem ebből kell egy nagy kiszereles

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

majoreszternora90

2017. január 24.

Juuuj, de izgalmas! Nem hittem, hogy ez még "létezik". Micsoda emlékek jöttek elő!
Anyukám kolllégája Amway-ezett, és adott egy pár mintát, hogy szaglásszunk, hátha vevő lesz belőlünk. Ennek az illatára pont emlékszem. Mai orral viselhetetlennek gondolom, akkor nagyon amerikai nénisnek éreztem/tük, mert erőszakos, tömény és hivalkodó, lehengerlő szag volt, távolról sem közelítette meg az akkoriban csórikáknak nehezen beszerezhető, de valóban elegáns parfümöket (pl. Chanel 5). Addig szagolgattuk Anyuval, amíg végül vettünk egy tubus fogkrémet meg valami univerzális tisztítószert. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

Anne74

2016. szeptember 10.

Ez a parfüm egy csoda... Imádtam minden cseppjét... Annyira különleges, annyira egyedi, hogy szó szerint nem tudom szavakba önteni méltóképpen...

Ha valaki tudja, hogy hol tudnám beszerezni nagyon megköszönném...

Update

Ez az illat nagyon hasonlít szinte kimerem jelenteni, hogy 80%-ban a Joop Le Bain illatához. (ezt azért írtam le, aki esetleg szerette és vágyik rá, érdemes kipróbálnia...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Ha valaki tudja, hogy hol tudnám beszerezni nagyon megköszönném...

Update

LindaKatalin

2016. augusztus 15.

Ha valaki tud még ilyet szerezni, akkor írjon ide legyen szíves. Nagyon finom illatú ez a parfüm. Csak sajnos már nem lehet beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Detti

2016. július 11.

Ez tényleg nagyon jó parfüm! Ha jól emlékszem volt egy kis dohányos beütése is. Nagy kedvenc volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.