Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. szeptember 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Bármely típusú hajnak azonnal gyönyörû fényt ad. Használatától a haj erõs és gyönyörû megjelenésû lesz. A Ceramide Infusion System hatóanyagai mélyen behatolnak a haj szerkezetébe, hogy belülrõl hatva helyreállítsák a természetes nedvességtartalmat. Szilikontartalma révén fényt ad a hajnak. Mélyen behatol minden egyes hajszál belsejébe, simává teszi a hajvégeket és a hajszál felszínét, és megakadályozza, hogy a haj nedvességet veszítsen.

MeridaLina

2018. február 19.

Nagyon szerettem ezt a terméket, igaz nem a magas fény miatt használtam, hanem hajvégápolónak és fésülés-könnyítőnek. Sokat segített, persze emellett szépen fénylett is a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

hrk

2016. október 22.

Nagyon szerettem ezt a terméket. Gyönyörű csillogó lett tőle a száraz hajam anélkül, hogy olajos érzetet hagyott volna maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

loccitane

2014. július 1.

Nagyon szeretem a Satinique termékeket.
Bár ezt a szérumot maximálisra nem mondhatom, vagyis elérte, hogy a hajam fényes legyen. Ápolást azonban nem nyújtott. Egy-két napon belül újra száraz hajvégeim lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Nagyon szeretem a Satinique termékeket.

Kriszta.1983

2013. május 27.

Nagyon-nagyon jó hajvégápoló!
Hajmosás után,a már száraz hajra szoktam felvinni,az utolsó 10-15 cm-re,és gyönyörűen fényes,csillogó lesz tőle a hajam. És nem is töredezik,mióta ezt használom! Mivel derékig érő, barna hajam van,sokan megkérdezik hogy póthajam van-e,mert annyira egészséges kinézetű. :) Nagyban köszönhető ennek a terméknek szerintem! Az ára elég húzós,de sokáig elég! Akinek hosszú,és töredezésre hajlamos haja van,ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

Nagyon-nagyon jó hajvégápoló!

Beni1234

2012. december 30.

Hú, hát ez valami szuper! Amikor használtam, rendszeresen megkérdezték, mitől olyan gyönyörű fényes a hajam, szóval amit ígér azt beváltja! :-) Eléggé drágának tartottam, de annyira kiadós és hatásos, hogy most újra meg akarom venni. Több hajvégápolót próbáltam az elmúlt húsz évben, de ennek nincs párja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 30.

bandita

2012. március 24.

Korrekt termék. Számomra abszolút megérte az árát, hiszen kevés kell belőle, hónapokig kitart. Szuperül fényesít. Nedves hajra is jó, hajszárítás előtt, persze csak a végekbe kenegetem finoman. Nekem kicsit nehézkes a hozzájutás, így biztos, hogy váltani fogok másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 24.

Yndre

2012. március 19.

Hajszárítás után szoktam alkalmazni száraz hajra. Használat után az eredmény csillogó, fényes, könnyen kezelhető és jó illatú haj. Sokáig elég, mert elég egy mogyorónyi belőle különben lelapítja a hajat. Bár elég drága, de jó kis kiegészítője a hajápolásnak, valószínűleg újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.