Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Közepes, illetve erõs tartást ad minden hajnak, nedvesen vagy szárazon egyaránt. Könnyebb, mint a zselé, a spray használata egyszerű.

monika1974

2018. október 10.

Megpróbáltam, miután megszűnt a termék 9-es változata!!! Csalódás, bár sokat nem vártam a 9-es után!!! Átlagos, csak az illata jó!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

SylvieMcIlrath

2016. április 30.

Nagyon jó termék. Nagyon erős tartást biztosít DE ezt egy olcsóbb hajlakkal is eltudom érni. Nem tudom pontosan mennyibe kerül, mert ajándékba kaptam, de tuti, hogy 2000 felett van. Amúgy a szórófeje nem a legjobb, mert sokszor össze vissza spriccel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.