AnA

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Fürdőtermékek

"Illatmentes változat, ha nem szereted a túlzott vagy zavaró illatokat, de szereted a tejfürdőket.. Tegyél 1-2 evőkanálnyit a fürdővízbe és már élvezheted is az illatfelhőt. Bőröd bársonyosan puha lesz. Minden bőrtípusra ajánlott. Használata után a kádat ki kell tisztítani."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran
Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Bran

Zabkorpa. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.