Anaconda

Ár:   1845 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Moonlight, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Magas hatóanyag tartalmú, gyorsan felszívódó nappali krém, fényvédelemmel kombinálva.
Karotin, Jojoba és Avokádó olaj tartalma táplálja a bőrt, erősíti a kötőszövetet, és gátolja az oxidációs folyamatokat.
Forradalmian új hatóanyagai javítják a kollagén-szintézist, megkötik a nedvességet, ezáltal a krém rendszeres használatával a ráncok enyhülnek, a bőr megújul, elasztikusabbá, életerősebbé válik.

Minden bőrtípusra használható, különösen az érzékeny, kipirosodásra hajlamos, laza, dehidratált bőrökre.

Hatóanyagai: Jojoba olaj, Avokádó olaj, Aloe Vera, Allantoin, Karotin, Shea vaj, Kamilla, A-vitamin, E-vitamin, B5-provitamin, vízmegkötő hatóanyagok, kollagén szintézist stimuláló anyagok, zöld alga

Szisszka

2018. április 17.

Nehéz, zsíros krém, alig akar beszívódni majd filmes réteget képez az arcon és még csak nem is hidratál. Mintha viasszal kenném az arcom. Félre raktam de kifogom dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. február 19.

Nehezen szívódik be, nagyon zsíros hatású.A hidratáló hatását nem érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 19.

Nehezen szívódik be, nagyon zsíros hatású.A hidratáló hatását nem érzem.