Anaconda

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Birkin22, Módosítva: 2016. május 17.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kiemelkedően magas E-vitamin tartalommal és UVA/UVB szűrőkkel ellátott krém, mely kiválóan ránctalanítja az öregedő bőrt. A hozzáadott Búzacsíra, Jojoba olaj, A és E vitaminok védik a sejteket, karbantartják a kötőszövetet, így fokozzák a bőr rugalmasságát, fiatalos ragyogását. Flavonoid tartalommal rendelkezik, melynek köztudottan jelentős antioxidáns hatása van. Alipikus, érzékeny bőrökre ajánlott.

Hatóanyagai: E-vitamin, Búzacsíra olaj, Jojoba olaj, Shea vaj, természetes hidratáló, öregedésgátló anyagok, Allantoin, Aloe Vera

EveCarefree

2020. január 21.

Ez is egy kiváló Anaconda termék, hihetetlenül szépen beivódik a bőrbe, nem is tudom, hogy ennyi pénzért hogy lehet ilyen klassz minőséget gyártani... . És ennek is csudajó illata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 21.

Birkin22

2016. június 4.

Nekem ez az általános hidratálóm, fényvédőt is tartalmaz, jól hidratál, az ára is jó. Egyedül az illatát módosítanám, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.