Anaconda

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: plinka, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Speciálisan szemkörnyék ápolására kifejlesztett hypoallergén formulája feszesíti a laza, érzékeny bőrt. Lifting hatásának köszönhetően finomítja a szemhéj környéki szarkalábakat és apróbb ráncokat. Tartósan hidratálja a bőrt, csökkenti a duzzadtságot és minimalizálja az allergia kockázatát. Legfőbb hatóanyaga egy kimondottan a szemkörnyékre alkalmazható növényi oldat, amely ödéma kezelő, keringésjavító és feszesítő hatással rendelkezik.

plinka

2015. november 5.

Problémás bőrtípusom van, kontaktlencsét viselek, ezért esett a választásom a krém helyett a szérumra. Szemkörnyéki ráncaim nem igazán vannak, viszont el kezdett megereszkedni a szemhéjam és kellett valami lifting hatású szer. Nekem bevált. "Visszanyomta" a szemhéjamat a helyére. Igaz, hogy csak 15 ml-s, de csak egy icipici cseppecskét kell kiadagolni és finoman bedolgozni a bőrbe. Az adagolójával ez nagyon jól szabályozható. Mivel kevés is elég belőle, szerintem, kitart addig, mint egy 30 ml-s drogériás krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 5.