Anastasia Beverly Hills

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   16 000 Ft

2019-es limitált kiadás

A márka és a híres drag queen kollaborációjából született, 14 szemhéjfestékből (11 matt és 3 metáll) álló paletta tükörrel és duo végű ecsettel.

Ár: 7000ft+pk , Eladó: Trafik
Állapot: új ,doboza nélkül, Helyszín: Bátonyterenye, fizetés: Előre utalás után postán küldöm.
6000 Ft Anastasia Beverly Hills Alyssa Edwards Palette
Ár: 6000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Pár alkalommal próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után!

Bundesfrau

2020. július 16.

Az Anastasia Beverly Hills márka és én sokáig nem kötöttünk barátságot, ez a paletta hozta meg számomra az áttörést. A szemöldökre való termékeiket már alkalmaztam sminkesként, nagyon elégedett is voltam velük, tudtam, hogy a piacon a legjobbak közé számítanak, ám szemhéjpúderekből a választékukat mindig is túlságosan visszafogottnak találtam az én ízlésemhez, nem voltak elég színesek, nem voltak elég különlegesek számomra és nem voltak pink árnyalataik. A csomagolásaik sem fogtak meg sosem, túlontúl egyszerűnek és minimálnak találtam őket, így aztán nagyon megörültem, amikor 2019-ben végre elkezdtek színesebb palettákat is piacra dobni. Amikor megláttam az év elején a Rivierat, azt gondoltam, ez lesz majd, amit mindenképp meg akarok kaparintani magamnak. De csak azért, mert még nem tudhattam, hogy egy ennél sokkalta nekem valóbb palettával is készülnek, mégpedig Alyssa Edwardsszal kooperációban.
Amint megláttam ezt a palettát, azonnal tudtam, hogy mégsem a Riviera, hanem ez fogja elvenni az "Anastasia-szemhéjpúder-szüzességem". Így is történt, a párom beszerezte nekem Kanadából és megkezdődhetett a közös kaland.
Az eredmény: eddigi életem elsőszámú palettája és gyakorlatilag az első tégla, amely lyukat ütött az Anastasiától való tartózkodásom falán. Korábban elképzelni sem tudtam, hogy az addigi kedvenc márkámnak, a Too facednek és termékeinek vetélytársuk akadhasson, ám ezzel a palettával ez a körülmény is elérkezett. Végre megértettem, miért az ABH a legjobb barátnőm kedvenc márkája. Mint a többi Anastasia-palettánál, ennél is elmondható, hogy a pigmentáltsága BRUTÁLIS. Soha, sehol nem láttam ehhez fogható színerősséget és színmélységet, pedig sminkesként ezeregy termék megfordult már a kezeim között, kiváltképp szemre való palettákból. A Beyond és a Texas Made pedig egyszerűen a legcsodálatosabb, leggyönyörűbb, legpigmentáltabb, legkülönlegesebb pink árnyalatok, amiket életemben láttam. (Pedig higgyétek el, nálam akadnak pink szemhéjpúderek bőven.)
Ezzel a palettával beindult a lavina, most már szinte csak Anastasia Beverly Hills palettákért vagyok hajlandó pénzt adni. Ha gondolkodsz rajta, ne tedd! Aki megtapasztalja ezt a pigmentáltságot, ezt a tartósságot, az csak azt fogja bánni, hogy miért nem talált rá előbb a márkára és különösen erre a palettára.
A színek porolnak ugyan, de ez egy legyezőecsettel a másodperc törtrésze alatt eltüntethető az arcról, egyszóval, ez ne tartson vissza senkit: ez a paletta egy párját ritkító, igazi kincs a sminkpiacon.
Bár limitált kiadásnak indult, nagyon bízom benne, hogy sokáig fogják gyártani még, mert életemben először hajlok rá, hogy amint megfogyatkoznak az általam leggyakrabban használt színek, újraveszem.
Összességében: IMÁDOM! Csak így tovább, Anastasia!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Összességében: IMÁDOM! Csak így tovább, Anastasia!