Anastasia Beverly Hills

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisznyerorsolya, Módosítva: 2019. május 6.

Ár:   $26

Ragyogást adó sminkfixáló spray, vanília / kókusz illattal.

Madi

2019. november 10.

A csomagolása gyönyörű, de nem lehet figyelmen kívül hagyni a tényt, hogy ez gyakorlatilag egy MAC Fix+ koppintása. Tudás szempontjából viszont sajnos messze nem ugyanaz. Míg a Fix+ hidratál és egységesíti az összképet, addig ez a spray inkább csak úgy van. Egy fújással némileg kevesebbet is kapunk, de őszintén szólva én nem érzek belőle semmit, mármint az olcsó hajlakkszagon kívül. A Fix+ isteni illatokban kapható, amiket élmény az arcunkra fújni, ennél viszont igyekeztem nem levegőt venni. Nem azt mondom, hogy irtó büdös, de kellemesnek sem mondanám. A nap végére kissé zsíros hatása volt a sminkemnek, ellentétben a MAC termékével, amivel mindig szép bőrfényű szokott lenni. A külseje alapján valami csodálatosat vártam, így elég nagy a csalódottság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.