Anastasia Beverly Hills

Ár:   $47.8   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 7,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   $47.8
Kiszerelés:   4 x 7,4 g

4 intenzív fényű highlightert tartalmaz, amik arcra és testre is használhatók.

• Bronzed – Borostyán egy kis metál fénnyel
  • Tourmaline – Meleg taupe rózsával arany fénnyel
  • Moonstone – Ragyogó kvarc gyöngyház fénnyel
  • Summer – Világító homok, fehér-arany fénnyel

Ár: 5000Ft , Eladó: Kimi
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy utalás után posta
Amadea

2018. december 15.

Minden highlightermániásnak érdemes (ha nem utálnám ezt a szót, azt mondanám, kötelező) kipróbálnia egy ABH Glow Kitet. Meg annak is, aki annyira nem szereti a highlightereket, mert ezután fogja.
Tiszta, ragyogó fény, semmi más.

Igen, drága, de tényleg csúcskategóriás darabok kívül-belül; a masszív kemény karton borítás tele van szórva apró csillámokkal (a Sugar és a Sun Dipped, az Aurora és a Dream holózik), öröm forgatni a fényben (a Dreammel az a helyzet, hogy a napra lehet nézni, de rá nem:D), és istenem, az a _csillogás_! Aki ódzkodik az extrém daraboktól, válassza a Sun Dipped-et vagy a Sugar Glow Kitet, finom, selymes ragyogást és vakító csillámlást egyaránt el lehet velük érni. És tényleg ott van a nap végén is, pedig ma hó is csapódott rendesen az arcomba. Ráadásul a Black Friday keretében több helyen 40%-kal olcsóbban lehetett hozzájuk jutni, így pláne nagyon megéri.
Nagyon szeretem a Colourpop highlightereimet, a L'Oreal Glow Mon Amourt, a Catrice 3D Glow-t, de az ABH-k magasan rájuk vernek. Fogalmam sincs, hogy csinálják, de őrületesen jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Tiszta, ragyogó fény, semmi más.

natulcien

2018. július 16.

Kezdem több évnyi sminkmániákusság után elhinni, hogy vannak termékek, amik tényleg azért annyira népszerűek, mert annyira nagyon jók. Ez a highlighter a por highlighterek csúcsa azt kell mondjam. A MAC soft&gentle-je szégyenkezve bújhat el mellette. Már sajnálom, hogy annyi highlighterrel kísérleteztem. Rögtön ezzel kellett volna kezdeni, és akkor már nem is olyan drága ez a termék. Szerintem a többszörösét elköltöttem alacsony, és középkategóriás termékekre, amiket egyáltalán nem használok. Ha csak egy highlightert lehet venni akkor ez legyen, mert tényleg nem okou csalódást. A színek csodásak, a tartósság kiemelkedő, az eldolgozhatóság valami pille könnyű művelet, és csodás a végeredmény, a mennyisége pedig gigászi. Én szemfestéknek is használom annyira csodás, és annak is megállja a helyét. A két közepes árnyalat a kedvenc, főleg a nyári bőrszínemhez, de a sötétet is imádom. A legvilágosabbat nem használom ki, de talán télen. Egy szó, mint száz, ez a termék tényleg nagyon-nagyon jó, megéri az árat. Én sokáig vaciláltam rajta és végül kifogtam egy 25%-os akciót, de teljes áron is megvenném mostani fejjel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

alongo0716

2018. február 27.

Itt az oldalon sikerült beszereznem.És milyen jol tettem! :)
Csodálkozva olvasom egy-két kollegina véleményét.Miszerint jó,5* és kb ennyi.Hát kérdem én,kell ennél több?
Kb kenterbe veri az Mary-Lou highlightert,Mac Soft&Gentle,Gilded Honey,és jó pár agyon hypolt társait.
Sminkfixáló nélkűl is kibír egy EGÉSSZ napot.
Eddig ő a legtartósabb amivel csak dolgom volt.És annyira csodálatos,hogy nem lehet vele betelni.Amióta megvan,az összes highlighteremet eladtam/elajándékoztam.Tud valamit :)
Beszéljünk a színekről
BRONZED: bronzosítónak azért erős.Bronzos-aranyozott árnyalat.Inkább szemhéjfestékként használom.De aztán kitudja lehet merészebb sminkhez is bronzosítóként használni.Bátorság/fantázia kérdése.
TOURMALINE: talán ez a szín a legszebb mind közűl.Leírhatatlan.És talán mintha ez is lenne a legfényesebb.Semmi csillám csak fény!De keverni kell a másik kettő világos árnyalattal,mert sötét picit.De mesés...
MOONSTONE: ő már világosabb,de nem fényesebb az elözőnél(de lehet fokozni).
Gyönyörűszép!
SUMMER: Ő már fehér gyöngyházfényű.
Egyszer az eggyik arcom felére ezt a színt tettem,a másik felére pedig Mary-Lout a The balm-tól.Hát,van ám különmbség jócskán.Gyönyörű fényes,csillám nélküli,és szerintem a kevésbé fehér bőrű hölgyeken is jol mutat.Beleolvad a bőrbe.

Nagyon sokáig elég lessz úgy hiszem.De ha elfogy,újra megveszem.
Természetes, mégsem átlagos,és egyszerű.
Azt imádom benne,hogy a bőrömmel egybe olvad szinte,gyönyörű fénye van,és brutál tartós.
Eddig volt kb 10 highlighterem,mind nagyobb márkáktól.Mára csak ezt a palettát használom.
Bátran ajánlom azoknak,akik az extra tartós,és gyönyörű highlightereket szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Itt az oldalon sikerült beszereznem.És milyen jol tettem! :)
Sminkfixáló nélkűl is kibír egy EGÉSSZ napot.
Beszéljünk a színekről
MOONSTONE: ő már világosabb,de nem fényesebb az elözőnél(de lehet fokozni).
Gyönyörűszép!
SUMMER: Ő már fehér gyöngyházfényű.

Nagyon sokáig elég lessz úgy hiszem.De ha elfogy,újra megveszem.
Természetes, mégsem átlagos,és egyszerű.

Kimi

2018. február 1.

Sokakkal ellentétben én úgy látom kimondottan nagy mennyiséget vesz fel belőle az ecsetem, ami nem baj csak nekem nem lesz elég egy életre..sajnos! :P
Ez volt az első ABH termék amit kipróbáltam, szinte azonnal tudtam hogy be kell szereznem mert egy álom. Nincs benne olyan szín amit ne tudnék kihasználni. Minden reggel mikor lámpafénynél sminkelek megjegyzem "kár hogy nem látom teljes pompájában". Egy jó alappal csak igazán tartós, de BB krémmel is elég jól teljesít. A legkedvencebb highlighteremmel is vetekszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

cherry19

2017. október 20.

Szülinapomra rendeltem a 20% off kuponommal CultBeautyról, de nem indult túl fényesen a kapcsolatunk, ugyanis a Summer apróra törve érkezett hozzám és természetesen az volt az az árnyalat, amelyiket legjobban vártam. Persze megoldottam alkohollal, teljesen használható most, de azért mégis bosszúság.
Teljes mértékben egyetértek Lencseee-vel. Ez egy pont jó, 5*-os highlighter paletta, de így kb. ennyi.
A 4 színből 2-t tudok minden további nélkül használni magamon, a Tourmaline-t kevernem kell világosabbakkal a Bronzed-ot viszont fogalmam sincs hogy fogom elhasználni, nem mutat jól a bőrömön az extrafényes bronzer.
Rengeteg van benne, soha többé nem kéne highlightert vennem és úgy is elég lenne egy életre..de persze fogok, sőt már meg is tettem :D
Szeretem, szinte minden nap ezért nyúlok , mert tudom sosem hagy cserben, de nem egy világmegváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Lencseee

2017. szeptember 25.

Bajban vagyok ezzel a kis csodával. Egyrészt hozza az ABH színvonalat, de én itt nem csodálkoztam rá arra a minőségi ugrásra, ami például egy ABH MR paletta és egy UD naked paletta között van. Ez csak egy "sima" 5 csillagos highlighter, olyan, mint az összes többi ötcsillagos highlighter a piacon, nagy újdonságot nem nyújtott. Azt kaptam a pénzemért , amit vártam, nem többet. (Igaz, magasan volt a mérce...) De a hasonlíthatásokat letudva; ez egy brutál mennyiségű, nagyon szép színekben pompázó kit és ehhez képest az ára is rendben van. Egy gondja van, hogy utaztatni nem merem. Nyáron kipróbáltam, hogy csak ebből teszek az orcára (a világosabbakat, mint highlighter, a sötétebbek, mint bronzer funkcionáltak), és a barnább bőrön kellemes napsugaras ragyogást eredményeztek. (szóval, nyárra akár ez a paletta is elég, lehet jártszani a fényeivel;-)) summasummarum: megéri az árát, ajánlom beszerezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

oliviag

2017. augusztus 24.

Beleszerettem ebbe az ABS termékbe is, szuper jól pigmentált, nagyon szép színek vannak benne, nem tudok semmi rosszat felhozni ellene. A TÖKÉLETES highlighter.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Mintia

2017. július 30.

Imádom! Tartós és tökéletesek a színek is. Ráadásul egy életre elegendő mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Nana25

2017. július 15.

Nemrég érkezett meg ez a kis csoda hozzám, már nagyon vártam. Óriási mennyiség highlighterhez képest, szerintem soha nem fogom őket elhasználni.:) A bronzed árnyalat volt, ami a legjobban tetszett, de szerintem még az én kreol bőrömhöz is sötét kicsit, így azt csak keverve használom. Nagy kedvenc lett a Tourmaline árnyalat, annyira gyönyörű, hogy legszívesebben az egész arcomra felkenném...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 15.

thisisnorah

2017. március 17.

Gyönyörű ragyogást ad az arcnak, extra tartós. Nagyon kevés kell belőle úgyhogy szerintem ez a mennyiség egy életen át kitart.😄 Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.