Anastasia Beverly Hills

Ár:   $47.8   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 7,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   $47.8
Kiszerelés:   4 x 7,4 g

4 intenzív fényű highlightert tartalmaz, amik arcra és testre is használhatók.

• Marshmallow - Intenzív gyöngyház arany fénnyel
  • Sassy Grape - Levendula, kék fénnyel
  • Taffy - Fúzióját barack, rózsaszín és arany tükrözi
  • Butterscotch - Arany fehér fénnyel

scisneros

2017. március 5.

svivko, jókat derültem így vasárnap éjszaka a véleményeden, de minden szavával egyet kell, hogy értsek! Én is eladnám a lelkem, csak hogy az életem hátra lévő részében minden nap legyen lehetőségem viselni ezt a kis csodát. Minden árnyalatát IMÁDOM, de a Sassy Grape... Gyerekek... Álomszép. (20 csillagot nem lehet adni?)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

svivko

2016. október 29.

Káprázatos highlighter. Ha akarod olyan fényes réteg lesz az arcodon, hogy Olaf* megkívánna rajta korcsolyázni! Ha kifinomult, enyhe belülről sugárzó éteri fényre vágysz, azt is könnyűszerrel lehet eszközölni. Tartósságuk igen jó, este is ugyanúgy vakítok. Fontos megemlíteni, hogy ez a highlighter nem csak napfényben, de mesterséges fényben is szuperül muzsikál, a szőlős színnel háromszor is köszönök magaban a fürdőszobánkban, annyira tetszik a hideg leddel kooperáló fénye. Nem bírom nem megcsodálni, ha van rá lehetőségem. :)
A színekről:
Marshmallow : fehér alapon erőteljesen sárga arany, hideg tónusúak rémálma, de mivel az nem én vagyok, leírhatom: elképesztő szín. a négy közül ezzel kell a legóvatosabban bánni, egy eltúlzott ecsetmártás, és olyan, mintha arannyal polírozták volna az arccsontod. Mármint, kit érdekel, de gondoltam nem árt ha tudjátok.
Sassy Grape : szőlőcsétől féltem a leginkább. Ki a szösz hord lilás-kékes highlightot? Mostmár én. Lélegzetelállító a hatása, könnyű adagolni, és nem az az ordító "Moonchild"-effekt, hogy NÉÉÉZZ IDE KÉK A HighLightom! Hanem finoman kiemel, ha jól megnézik elég vagány színekkel. Mindenképp megérte már csak emiatt a szín miatt is beruházni erre a palettára.
Butterscotch : vele még nem teljesen vagyok szerelmi kapcsolatban, mivel makro-csillámokat is kapott a lelkem, így két ecsettel kell dolgozni, hogy ne karácsonyfa-világítás-szerűen csillogjon az orcám, de ez a karamell szín, és a marko mellett helyetkapó ezüst és arany mikrocsillámok nagyon sokat javítanak a helyzeten. Nem adom fel, de aki nem szeret csillámot kenni highlightként, nem fogja szívébe zárni őt.
Taffy: rezes bronz nyamiság, szerencsére elég kreol a bőröm még a téli árnyalatában is, hogy simán bevállalható highlightként. Tökéletesen van kivitelezve, jól pigmentált, de nem annyira, hogy egy bronzos sáv legyen ott, ahol csak a fénynek kéne lennie. Hanem rezes, mikrocsillámos fény. Minddel próbálkoztam szemhéjpúderként is, de taffy az aki a gesztenyeszín szememmel a legjobban harmonizál, könnyedén életre lehet hívni vele egy nyáridéző, vagy őszi bronzos sminket. Mivel tartósságáért Anastasia-ék a pokolban kötöttek üzletet, zsíros szemhéjra sem kell hozzá alapot használni, pedig nekem aztán nagyon ritkán nem áll össze a smink.
Ezért gondolom, hogy valakinek eladták a lelkét az ördögnek, hogy ilyen jó palettát sikerült összerakniuk.

*hóember egy animációs gyerekmesében

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

A színekről:

*hóember egy animációs gyerekmesében