Anastasia Beverly Hills

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Zsooer, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Ár:   $45
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

2019-es limitált kiadás

Jackie Aina youtuber közreműködésével készült szemhéjpúder paletta, amely 14 teljesen új árnyalatú és új formulájú szemhéjpúdert, tükröt és duo végű ecsetet tartalmaz. Az új formula intenzívebben pigmentáltabb, hogy a sötétebb bőrszíneken is vibrálóak legyenek a színek.

movedtoaustria

2020. szeptember 8.

Kezdőknek nem ajánlanám, hétköznapokra már kissé túl pigmentált és színes is, de persze lehet vele hétköznapi sminket is készíteni. Én szeretem az erős sminket, így nekem tökéletes de nem mindenki van, így ezzel :) A színösszeállításról annyit, hogy az nagyon egyedi ki mit szeret. Én nem lettem szerelmes a színösszeállításba, de nekem ritkán van olyan paletta amiben minden tetszik, kb azok nude paletták, de izgalmasabbra vágytam, és ez pont azt adja. Utazni nem ezt vinném vagy táskába nem dobnám be, könnyen törnek az ABH színek sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Lencseee

2020. május 4.

Mikre nem jó a pandémia...végre van időm a fiókban megbújó kis csodapalettát is elővenni és egyszerűen csak jönnek az álomszép kombinációk, amiket kreálni tudok vele, meglepő, különleges és mégis harmonikus a színpaletta. Nagyon megszerettem ezt a palettát is. Én ezt az ABH palettát egyaránt el tudom képzelni kreol és fehér bőrön is, szerintem ezek mindenkinek jól állnak. De nem alapszínek, ha valaki olyat keres, ne ez az egy palettája legyen. A minőség a szokásos meggyőző ABH. Ámbár én csendesen megjegyzem, nekem ez volt az utolsó a sorban, ami bejött...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Alsace

2020. február 12.

Tavaly szereztem be ezt a palettát, minden forintját megéri. Ez volt a második ABH palettám, tudtam, hogy a minősége szuper lesz :) A mattok porolnak, én csak hozzáérintem az ecsetet és lassan építgetem fel a sminkem, így el lehet kerülni a túlzásba esést. Jackie alapvetően barna bőrre tervezte a palettát, szóval az én hófehérke bőrömön extrán vibrálnak a színek, csodálatos amúgy, imádom :) A színösszeállítás valóban 4 szín variációja (erre a fórumon hívta fel a figyelmem egy kedves fórumtag :) ) Számomra könnyű ezeket a színeket mixelgetni, nem kell sokat agyalgatni rajtuk. Noha nem vagyok barna rajongó, a palettában lévő színek meseszépek, a sok duokrómról nem is beszélve :)
A Zamn és a Trust Issues hajlamos peregni, de glitter primerrel szépen a helyükön maradnak. A metálosokat sűrű szőrű laposecsettel viszem fel vagy ujjal. Nagyon szeretem ezt a palettát, aki imádja a színeket, főleg a rózsaszín, lila és barna kombót telitalálatos :) Bár alapvetően egyik szín se tartozott a kiemelt kedvenceim közé, mégis megbabonázott ez a paletta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

_zsulu_

2020. január 2.

Az első ABH palettám, régóta vágytam egyre,hogy leteszteljem a híres minőséget, de egyiknek sem fogott meg igazán a színösszeállítása. Aztán kijött ez a paletta és tudtam,hogy ez bizony kell, annak ellenére,hogy Jackie személyiségétől kiráz a hideg. Ráadásul Black fridaykor akciósan jutottam hozzá, tehát dupla az öröm.
A színek gyönyörűek, nagyon jól kiegészítik egymást, sokféle sminket lehet kihozni belőle, szolidabbakat is, erősebbeket is. Viszont minden színnek van egy mélysége, nagyon szépen építhetőek. A mattok eléggé porolnak, de mivel nagyon pigmentált a paletta elég csak épphogy hozzáérni az ecsettel, a fényes színek is potyognak, így azt nedves ecsettel használom. Ennél a palettánál mindenképp először a szemsminkkel érdemes kezdeni. Viszont az eredmény csodás, nagyon könnyen satírozható és tartós, élénk a smink. Ja, és a csomagolása is eszméletlen szép,nagyon örülök, hogy nem a szokott plüss. Nekem abszolút ez a 2019-es év legjobb palettája :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.