Anastasia Beverly Hills

Ár:   €49.70   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2020. január 9.

Ár:   €49.70
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

2017-es ünnepi limitált kiadás

14 metál és matt finishű szemhéjpúdert tartalmazó paletta kétvégű ecsettel. Hipoallergén.

Ár: 11000 , Eladó: kucsi
Állapot: 1x próbált., Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Előre utalás után postázom vagy Foxpost.

greta333

2018. július 7.

Először izgalmasnak találtam ezt a palettát, de kb 3 próbálkozás után hozzá sem nyúltam. A csomagolás csodás, bár könnyen koszolódik és az arany minta is könnyen lekopik. Tükör jó, ecset szokásos... Egyik oldala puha, jól használható, másik satírozós oldala számomra nem használható (túl kemények a szálak, hullik). Sajnos nem sok szín működik jól a szemhéjamon. Lucid szép, de valami mégsem stimmel. Eden, Unity, Parallel, Saturn és Obsidian jól működnek, pigmentáltak, szépen elsatírozhatóak. Lure-t kimondottan szeretem. Dimension gyönyörű, de nagyon potyog. Sphere is különleges szín, tetszik, de lehetne kicsit pigmentáltabb is. A maradék színekkel egyáltalan nem vagyok elégedett. Valahogy fura a formulájuk. Nem olyan, mint Modern Renaissance-ban a shimmer színek. Ezek valahogy összeállnak a pan-ben, alig pigmentáltak és nehéz velük dolgozni, potyognak,nehezen építhetőek. Ecsettel nem működnek nekem, fel se veszi a szemhéjpúdert az ecset, de szerencsére ujjal tudok velük dolgozni. Végeredményben mindig elégedett voltam a szemsminkemmel, de kicsit nehéz dolgozni néhány színnel. Még kísérletezgetek vele egy kicsit, mert látok benne potenciált és szeretném szeretni. Egyelőre 3,5/5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Szlilla19

2018. május 26.

Egyik kedvenc palettám.Nagyon különleges, és olyan színek vannak benne, amiket ezelőtt még sosem láttam palettában. pigmentált, viszont van benne egy két szín amit fel kell építeni a max szín érdekében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

nemethdiana

2018. március 4.

Mar karacsony kornyeken is nezegettem de aztan vegul nem vettem meg. Aztan nemreg BeautyBayrol egy akcio keretein belul ugy dontottem megis szuksegem van erre a palettara.
Abszolut a kedvenc palettam az ABH Modern Renaissance illetve a markatol eddig minden bevalt amit megvasaroltam. Eskuvore illetve fotozasra sminkelek es ketsegtelenul minden korulmenyek kozott megallja a helyet. Minden szin borzasztoan pigmentalt, gyonyoruen vannak osszevalogatva az arnyalatok. Nagyon jol kihasznalhato paletta ugyanis sok fele komplett sminket lehet elkesziteni a paletta segitsegevel. Nagyon tartos. Annyi, hogy egy kicsit porzik de mivel nagyon pigmentalt nem kell benne placsmagolni hanem csak hozzaerinteni is eleg az ecsetet. Gyonyoru szep paletta kivulrol, bellulrol. Barki aki gondolkodik rajta, hogy beszerezz e ezt a palettat teljes szivvel ajanlani tudom!
Szamomra nagyon jo vasar volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Szamomra nagyon jo vasar volt!

orsiberta

2018. január 18.

Izgalmas színösszeállítású paletta, ezért olyanoknak ajánlanám inkább akik valami extrát keresnek, nem pedig a mindennapi rutinjukba szeretnék beleépíteni ezeket a színeket. Szépen pigmentált, ezért kicsit porzik is, de nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Szixooo

2018. január 13.

Harmadik Anastasia palettam, es legalabb annyira elegedett vagyok vele, mint a tobbivel. A szinek konnyen kezelhetoek, pigmentaltak, retegezhetoek es tartosak. Nekem kozvetlenul felvitel utan altalaban nem tetszik az eredmeny, de egy jo fel ora multan beerik a dolog es a formula megmutatja, hogy mit is tud igazabol - szinte egybeolvad a borommel. Ez amugy a Modern Renaissance-ra is vonatkozik, a Subculture-re kevesbe, de az kicsit mas formula. Jo kiegeszites a Prism azokhoz a palettakhoz, szepen lehet kombinalni a szineket, finisheket. Ecsettol fuggoen ezek is porolnak tobbe-kevesbe, de szamomra ez nem negativum, mivel a festek szepen eldolgozhato es a smink nem potyog le napkozben (szoval a porolas nem minosegi hiba, hanem az anyag lagysagabol adodik).
Kedvenceim: Lure, Eden, Unity, Pyramid, Dimension, Lucid, Throne es Osiris. Az egyetlen, amivel eddig nem sok mindent tudtam kezdeni, az Sphere, de majd kiserletezem vele is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

oliviag

2018. január 5.

Nagyon imádom ezt a palettát, szuper színei vannak, könnyen eldolgozható, szuper tartós, sokak szerint a színei először kicsit extrémnek tűnnek, viszont szerintem nagyon csodálatosak. Bármikor el tudom magamon képzelni ezeket a színeket, azt hiszem szerelmes vagyok ebbe a palettába. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

zsoltisanta

2017. december 31.

Újabb csodapaletta Anastasiatol! Szerelem volt első látásra, egyszerűen imádom a színeket, nagyon különlegesek. A szokásos porzás megvan, mint minden extrémen pigmentált palettánál, de ez semmit nem vesz el az értékéből és minőségéből! A matt színek inkább a nude árnyalat körbe tartoznak, amiket a csodálatos matt színekkel bármikor fel lehet dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Lillla31

2017. november 24.

Amióta meghirdették, azóta vágyom rá és kalandos úton végre az enyém lett. Imádom a csillogását, hiper-pigmentált, tartós, gyönyörű. Az eddigi legizgalmasabb színösszeállítású palettám, az ABH-en belül is igazi gyöngyszem. Állagára tiszta Modern Renaissance, nem potyog, egy érintésnél több nem is kell az ecsettel. Magát a csomagolást is el tudom nézni órákig, annyira szép. Ha van rá lehetőség, nagyon megéri beruházni rá, ne késlekedjetek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.