Andió

Ár:   890 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ban.kati96, Módosítva: 2016. március 1.

Kategória:   Egyéb

A fahéjolaj sűrű  olaj, melynek jellegzetes fanyar, aromás, édes illata van.

A fahéjolaj az egyik legallergizálóbb olaj, ezért mindig érdemes bőrpróbát végezni egy kisebb bőrfelületen. Érzékeny bőrön ne alkalmazd!

A fahéjolajat felhasználhatod  zsíros bőrnél, testápolásra. Bármilyen növényi olajhoz vagy sheavajhoz adagolhatod. Rozaceás arcra is jó.  Kozmetikai termékekben ajánlott felhasználási koncentráció: 0,1 – 1%

Erőteljes keringésfokozó, így kiváló narancsbőrre, pl. sheavajhoz keverve. Készíts belőle saját magad masszázskrémet vagy narancsbőr elleni krémet.

Általánosságban elmondható, hogy 100 ml olajba (pl. mandula, avokádó, makadámia dió..) 10-15 csepp illóolajat kell cseppenteni. Viszont a fahéjból csak 5 cseppet, mert csípheti a bőrt.

Alkalmazási módjai: Párologtatás, inhalálás, bedörzsölés, fürdő, szájöblítés