Andió

Ár:   1645 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ápol, véd a kórokozóktól, az Ausztráliából érkező 100% bio teafa erejével és többféle gyógyteával. Semmilyen parabént és egyéb vegyi anyagot nem tartalmaz.

Virvatuli

2016. október 5.

Az összetevőkkel gondban vagyok, mert nincs rajta rendes INCI, ráadásul nem ugyanaz szerepel a flakonon és a weboldalon. Az állaga kissé híg, ezért vigyázni kell vele, mert könnyen túl sok jön belőle. Ettől függetlenül maga a termék szuper. Többféle intim mosakodót próbáltam már, és egyik sem vált be, mert tele vannak SLS-sel, ezért szárítanak, irritálnak, viszketek tőlük. Ezzel semmi ilyen probléma nem volt, és teafaolaj van benne, amitől biztonságban érzem magam, különösen mondjuk menzeszkor vagy uszoda után. Már többször újravettem, nem mondom, hogy soha semmi mást nem fogok kipróbálni, mert a kíváncsiság nagy úr, de az én fürdőszobámban alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 5.