Andió

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ágica, Módosítva: 2013. március 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Virág formájú, ez a mélytisztító hatású növényi szappan. Arcodról eltávolítja a szennyeződéseket a pórusok mélyéről is. Fertőtlenít, leszárítja a mitesszereket és a pattanásokat. Enyhén fenyőtű/borsmenta illatú. A spirulina algától szép, zöld színe van. A spirulina hatásos az akne és pikkelysömör kezelésében is. Kézmosáshoz, tusoláshoz, fürdéshez, hajmosásra használható.

Kizárólag természetes összetevőket tartalmaz, egyedileg, kézzel készültek.

Összetevők: elszappanosított pálma, napraforgó, kókusz, olíva, szőlőmagolaj, desztillált víz, zabpehelyliszt, spirulina por, fenyőtű illóolaj, borsmenta illóolaj.

Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.

Kiszerelés: 100 g

Minőségét korlátlan ideig megőrzi.

encimokus

2013. december 10.

Nem ezt, hanem a mézeskalácsos változatát használom. Valami elképesztően fűszeres illata van. Remek termék, finom, krémes habja van, élmény használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 10.