Andy Warhol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kristie

2016. június 17.

Atyagatya, hogy én ezt a parfümöt mennyire imádtam! Szerintem, több mint 15 éve, hogy rábukkantam az egyik drogériában. Olyan vidám és élénk illata volt, hogy a fásult téli napokon feldobta a hangulatomat. Ha jól tudom, már nem gyártják vagy csak itthon nem forgalmazzák. 😥 Viszont találtam egy illatot, ami nagyon hasonlít rá, a Burberry My Burberry edp. 😍 Az is lehet, hogy nem ez a világ legszofisztikáltabb illata, de nekem a boldog és gondtalan diákéveimet juttatja az eszembe, így lehet az elfogultság miatt 5*.💕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.