Anesi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: vala79, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mélyhámlasztó készítmény problémás aknés bőrtípusra.

• Lotion Concentré
  • Créme Correction Extréme - nappali arckrém védőfakrorralMélyhámlasztó készítmény problémás aknés bőrtípusra. A készlet tartalma 4 kezelésre elegendő:
  • gyógynövényes pakolás + aktivátor
  • Créme Correction Extréme - nappali arckrém védőfakrorral

A készlet tartalma 4 kezelésre elegendő.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

szandra11

2018. január 11.

Kedves előttem szólok, nagyon keresek olyan kozmetikust aki az említett kúrát végzi, de nem találtam.Megírnátok, hogy nektek ki a kozmetikusotok és hogyan érem el? Nagyon köszönöm előre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Anita1978

2017. január 12.

Màr 2.ève csinàlom vègig a kozmetikusnàl a 4 alkamas kúràt. Kuponnal 60e helyett 40e. Ettől sima,egyenletes,egysèges lesz a borom.Kb.1 oràs a kezeles (lemosàs, pakolàsok,dörzsölès),ill. egy kis mikrodermabrasioval kezdi az èn kozmim a kezelèseket.Nem fajdalmas hanem mintha kis tukkel szurkàlnànak, igy fejti ki a hatàsàt,de nem fajdalmas.
Anno volt nekem green peel,ami 1 alkalom voltcsak 40e, szoval ez meg 4 alkalom ennyi...megèri,ahogy erzem utana magam a boromben..Minden evben meg fogom csinaptatni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

vala79

2014. március 13.

Valami csoda ez a kezelés. A télen 2X csináltam végig, biztos ami biztos alapon. Nem volt olcsó ez tény, de a hatása mindent megér. Egyenletes, ragyogó arcbőr , pattanások , mitesszerek és a bőrhibák és a ráncok is eltűntek. Kissé fájdalmas volt az eljárás, de az eredmény önmagáért beszél.
Teljesen szerelmese lettem biztos , hogy az ősszel újra megcsináltatom a kozmetikusommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.