Anesi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ST, Módosítva: 2013. szeptember 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

Magas faktorszámú színezett napvédő krém, amely megakadályozza a nap káros sugarainak romboló hatását. Könnyű szerkezetének és összetételének köszönhetően érékeny bőrre is alkalmazható. Használja reggel a megtisztított arcbőrre, vagy a nappali krém fölé.

ST

2013. szeptember 18.

Mikor kibontottam, elég folyós-szétesett volt az állaga, de egy kis összerázással rendeződött, azóta ez rendben van, könnyen beszívódik, nem hagy kellemetlen utóérzetet, inkább kicsit puhít/feszesít. A színe elsőre sötétnek tűnik, de szépen beleolvad a bőrbe, nem természetellenes, inkább egy kis ragyogást ad, ami nem zavaró. Az illata szerintem túl erős, nekem már szinte parfüm jut róla eszembe. Ami a hatását illeti: az orrom alatti rész kivételével (ahol valószínűleg ledörzsöltem a zsepivel) nem égtem le az egyhetes verőfényes napon töltött síelés alatt, pedig elég érzékeny/világos a bőröm. Persze azért megkapott a nap, de nem hámlott le, hidratálóval kezelhető volt. (Ja, egyébként 30-as faktorú, ide az 50-es sem lett volna túlzás.) Napközbeni újrakenéshez ideális a kiszerelése. Összességében és a hatását tekintve nem rossz, de valahogy mégsem lett a kedvencem, szerintem túl sok mindent akartak beleszuszakolni. Jobb/olcsóbb fényvédőt is láttam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.