Angel Schlesser

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegyek: alma, bergamot

Szívjegyek: fahéj, kávé, ibolya

Alapjegyek: bőr, tonkabab, pézsma, cédrus

10 ml fújós Angel Schlesser Essential for Men
Ár: 1000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: --
karakumsivatag

2018. december 8.

Újabb csoda Morillas úr pancsolmányaiból. A fekete szín szerintem picit megtévesztő, mert nem annyira mély és fűszeres, mint amennyire a design sugallja. Ez egy könnyed és légies illat, ahogy Morillas úr parfümjei általában. Nem egy atomba hatósugarú, és inkább ruhára fújkálom, de hát csak EDT. Az almával finoman keveredik a kávé és a tonka, semmi agresszív pacsuli. Az alma miatt gondoltam, hogy ez is csak egy Boss Bottled koppintás, de nem az. Felváltva érzem hol virágosnak, hol lágyan édesnek. Elegáns és nagyon finoman kiegyensúlyozott illat, egyértelműen uniszexes. A hatósugara miatt le kellene vonnom egy csillagot, de nem teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.