Angel Schlesser

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 24.

Kiadás éve: 2000

Illatcsalád: virágos-aldehides

Fejjegyek: narancsvirág, mandarin, bergamot, boróka

Szívjegyek: zöldbors, fás jegyek, gyöngyvirág, spanyol paprika

Alapjegyek: pézsma, kardamom, zsálya

Ár: 9990 , Eladó: juvena
Állapot: 2 fújás hiányzik, 100 ml teszter, Helyszín: --, fizetés: személyes/ foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

karakumsivatag

2021. augusztus 3.

MalinaZs, tökéletesen egyetértek, a citromos-tisztítószer után gyönyörű púderes illattá változik. Morillas úr alkotásaiban sosem csalódok. Nekem a Lalique White jutott róla eszembe, amit annak ellenére, hogy férfi parfüm, nagyon szeretek és nyáron gyakran fújkálom.

Update: az EDT változat citromosabb, az EDP picivel édesebb, kb. mint a citromtorta illetve, a limonádé illata. Eléggé bőrközeli mindkettő, ruhán viszont sokáig érezhető. Az EDT valahogy most jobban is tetszik, ebben a forróságban kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

MalinaZs

2018. december 2.

Ez a parfüm az idő múlásával egyre finomabb lesz. Első pillanatban valóban citrusos; kifújáskor egy pillanatra még vmi tisztítószerre is hasonlít, de csak egy pillanatra. Azután elkezd szépen dolgozni a bőrön és valami eszméletlenül finom tiszta, púder illattá alakul át. Nagyon tartós, nagyon érzéki. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

GNóri

2017. május 3.

Igazából a márkától az Esprit de Gingembre-re voltam kíváncsi, de csak ebből volt minta. Citromos illat, de nem a friss, teás típus, hanem inkább ahogy előttem is írták, krémes, puha. Sajnos azonban az én bőrömön nem túl szép, kicsit olyan autós légfrissítős. Egyébként amikor megszagoltam, nagyon nosztalgikus érzés fogott el, olyan retró illat, én a kilencvenes évekre tippeltem volna a megjelenését.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Vaslady

(!)
2016. június 10.

Ezt a márkát nem ismerem,még.
Ez az első parfümmintám tőlük.
Hoppá,ez az első benyomás...
Különös illat,az első élmény a boróka.
Ami marad is,majd előbújik a bergamott,és szépen ki is egészitik egymást.
Nem egy szokványos illat,nem is ismerek hasonlót,de meg kell mondjam,tetszik.
Leszáradása,egyfajta krémes,puha nőies illat.
Maga az illat 2000-es születésű,és tavaszi-nyári ajánlása van,amit én is rendben találok.
100ml - 32 euro,ami igaz,hogy nem olcsó,de aki megszereti,annak meg fogja érni az árát.
Nekem felkerül a megvenni listára,de már csak a jövő nyarat fogja gazdagitani.
Rengeteg parfümöt ismertem már meg,az utobbi években,és most vele vagyok úgy,mint a Paradox green-nel,hogy egyfajta különös,nem szokott tipusú illat,ugye a boróka miatt is,hiszen a mai világban nagyon a cukor-édes irány a vezető.
Szóval egy élménnyel lettem gazdagabb,a fenyő illat kedvelők :) (velem együtt) bátran tegyék próbára :-D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Ezt a márkát nem ismerem,még.
Ez az első parfümmintám tőlük.
Hoppá,ez az első benyomás...
Különös illat,az első élmény a boróka.
Ami marad is,majd előbújik a bergamott,és szépen ki is egészitik egymást.
Nem egy szokványos illat,nem is ismerek hasonlót,de meg kell mondjam,tetszik.
Leszáradása,egyfajta krémes,puha nőies illat.
Nekem felkerül a megvenni listára,de már csak a jövő nyarat fogja gazdagitani.