Best of Beauty 2019

Angel Schlesser

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2000

Illatcsalád: virágos-aldehides

Fejjegyek: narancsvirág, mandarin, bergamot, boróka

Szívjegyek: zöldbors, fás jegyek, gyöngyvirág, spanyol paprika

Alapjegyek: pézsma, kardamom, zsálya

Angel Schlesser Femme minta eladó vagy csere
Ár: 350 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
MalinaZs

2018. december 2.

Ez a parfüm az idő múlásával egyre finomabb lesz. Első pillanatban valóban citrusos; kifújáskor egy pillanatra még vmi tisztítószerre is hasonlít, de csak egy pillanatra. Azután elkezd szépen dolgozni a bőrön és valami eszméletlenül finom tiszta, púder illattá alakul át. Nagyon tartós, nagyon érzéki. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

egyboszorka

2018. április 25.

Mint karótnyelt dámának, felírtam magamnak receptre. Olyan, mint amikor egy kimerítő tárgyalás vagy egyéb nagyobb volumenű agyleszívás után az ember lánya hazaér, lerúgja a cipőjét, leszabja vagy leszabdaltatja a kiskosztümöt magáról, átöltözik, bevágódik az autójába, egy nagy sebességű "érjekmároda" után az erdőszélen hagyja a tütükét és besétál a fák közé. Amikor a nap fénye alig- alig tud áthatolni a hatalmas lombokon, friss és zöld minden, a tavalyi avar ázott és puha, mindenhol apró, fehér virágú szellőrózsa, gallyak ropognak a léptek alatt, madarak csicseregnek és zöldell a moha. Friss, reggeli harmat áztatja a cipőt, a levegő éles és nyirkos, de mindent áthat a végtelen nyugalom, a természet hatalmas egységben, az ember itt jön rá igazán, hogy mennyire picike és múlandó, mennyire apró alkatrész a nagy gépezetben. Rá szoktam telepedni egy megtermett kidőlt ágra, a gőz mindkét fülemen sivítva távozik, a fák halkan susognak, körülölel a csend, a gondolatok eleinte száguldanak, aztán megunják, szép lassan eltűnnek. Marad a nyugalom, a kiegyensúlyozottság, feltöltődnek az akkumulátorok jó időre újból. Tökéletes, felülmúlhatatlan pszichoterápia. Nem kell hozzá időpontegyeztetés, pamlag felett bóbiskoló terapeuta, dilibogyók és egyéb tudatmódosítók marékszámra, ami a modern korban "gyógyítja" a stresszt, az agyonhajszoltságot és a mindennapok kiégésgeneráló monotóniáját! Eltűnik a szmog, a lökdösődés, a csúcsforgalomban hallható autódudakoncert, a főnök tirádái, a kollégák ilyen- olyan indulatú pletykái, a porcicák az ágy alól, az elfelejtett fűtéscsekk, illetve a mit főzzek holnapra jellegű kényszerek....Aztán amikor az ember visszaballag az autójához, meglepődik, keresi a hintót a lovakkal, az autómobilt meg hirtelen el sem tudja indítani, mert mi ez a kütyü itt a brummogó hangjával meg a nagy kerekeivel....
Kifújáskor érdekes citrusos- fenyős (ez a boróka, a gin alapanyaga angolszászéknál), nagyon friss illat, nekem még ez a fázisa sem férfias érdekes módon, aztán édesedik az illat, puhul, a gyöngyvirág határozottan érezhető, de nem a tőle megszokott domináns, egyeduralkodó módon, a kardamom gondoskodik róla, hogy ővirágossága diszkréten illatozzon. Rajtam a narancsvirág egyáltalán nem érezhető, kimondottan meg is lepett a dolog, mert ez az illatjegy éppenséggel nem a visszafogottságáról nevezetes. A leszáradása meglehetősen paradox, marad a borókás- fenyős vonal, kiegészítve egy puha- pézsmás- virágos, picit csípős, zöldes stich- hel. Nagyon egyedi, érdekes illat, oszlopos tagja lesz az itthoni parfümkészletnek...Nyárra szánom nappali viseletnek, az azért még nyitott kérdés, hogy a pézsma milyen perverz mutatványt vezet majd elő 35 fokban....Meglátjuk....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

GNóri

2017. május 3.

Igazából a márkától az Esprit de Gingembre-re voltam kíváncsi, de csak ebből volt minta. Citromos illat, de nem a friss, teás típus, hanem inkább ahogy előttem is írták, krémes, puha. Sajnos azonban az én bőrömön nem túl szép, kicsit olyan autós légfrissítős. Egyébként amikor megszagoltam, nagyon nosztalgikus érzés fogott el, olyan retró illat, én a kilencvenes évekre tippeltem volna a megjelenését.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Vaslady

(!)
2016. június 10.

Ezt a márkát nem ismerem,még.
Ez az első parfümmintám tőlük.
Hoppá,ez az első benyomás...
Különös illat,az első élmény a boróka.
Ami marad is,majd előbújik a bergamott,és szépen ki is egészitik egymást.
Nem egy szokványos illat,nem is ismerek hasonlót,de meg kell mondjam,tetszik.
Leszáradása,egyfajta krémes,puha nőies illat.
Maga az illat 2000-es születésű,és tavaszi-nyári ajánlása van,amit én is rendben találok.
100ml - 32 euro,ami igaz,hogy nem olcsó,de aki megszereti,annak meg fogja érni az árát.
Nekem felkerül a megvenni listára,de már csak a jövő nyarat fogja gazdagitani.
Rengeteg parfümöt ismertem már meg,az utobbi években,és most vele vagyok úgy,mint a Paradox green-nel,hogy egyfajta különös,nem szokott tipusú illat,ugye a boróka miatt is,hiszen a mai világban nagyon a cukor-édes irány a vezető.
Szóval egy élménnyel lettem gazdagabb,a fenyő illat kedvelők :) (velem együtt) bátran tegyék próbára :-D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Ezt a márkát nem ismerem,még.
Ez az első parfümmintám tőlük.
Hoppá,ez az első benyomás...
Különös illat,az első élmény a boróka.
Ami marad is,majd előbújik a bergamott,és szépen ki is egészitik egymást.
Nem egy szokványos illat,nem is ismerek hasonlót,de meg kell mondjam,tetszik.
Leszáradása,egyfajta krémes,puha nőies illat.
Nekem felkerül a megvenni listára,de már csak a jövő nyarat fogja gazdagitani.