Anita Toth

Ár:   24 900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2020. december 4.

Ár:   24 900 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult formula!

A testápoló bizonyítottan hidratáló hatású, a benne található értékes olajok javítják a bőr nedvességtartalmát. A közismerten jó hatású sheavajnak és jojobaolajnak köszönhetően a krém mélyen behatol a szövetekbe, fokozza a bőr rugalmasságát, növeli természetes vízmegtartó képességét. A kakaóvaj keringést serkentő hatása ragyogást és puhaságot kölcsönöz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vicus

2019. október 27.

Szerintem inkább dió illatú, mintsem csokoládé, de így is büdös számomra. Nem szívódott be megfelelően, nem túl jó. Szerintem túlárazott termék és sosem vennék ennyiért testápolót, de nem ezért pontozom le, hanem mert egyszerűen nem jó és büdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

anielka

2019. szeptember 25.

Kisgyerekes anyukaként hajlamos vagyok megvenni "bármit", ami jó minőségű, minél inkább natúr termék és szükségünk is van rá. Nagyon lelkesen vártam a terméket az előzetes beharangozók alapján, és örültem amikor mintát kaptam belőle. Az illata sajnos finoman szólva bántó (kaparja a torkom). Használtam már jó minőségű kakaóvajat, nem hasonlított erre. A hatása és az állaga nagyon jó, valóban hidratál, viszont amikor kijött a termék árral, nagyon megdöbbentem. Értem és értékelem a befektetett energiát, a jó minőségű alapanyagokat, a hazai gyártót és hajlandó is vagyok mindezekért fizetni, de nem ennyit, mert ennyit egyszerűen nem ér. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Villango

2019. szeptember 11.

Szintén mintám volt, 150 ml 30 ezer, hát csak gratulálni tudok. :D
Ez is olyan gazdag nőci hobbit szeretett volna, és megkapta aputól vagy a férjétől.......ez soha nem lesz sem befutott, sem nyereséges termék a gyártó számára.
Hidratált engem, de ennyire a kókuszzsír is tud, vagy a shea vaj, az illata viszont túl erős, túl mű, a szociban voltak ilyen nagyon rossz minőségű cukrászdák, ott voltak ilyen illatú műanyag sütik.
A hölgynek egy DECIEM stílusú márkát javaslok kiépíteni ha már nagyon ilyesmin töri a fejét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Szintén mintám volt, 150 ml 30 ezer, hát csak gratulálni tudok. :D

monika91

2019. május 26.

Nekem ízlik az illata, tetszik, hogy intenzív mert tulajdonképpen nem kell mellé parfümöt használni, amit úgysem szeretek. Könnyen beszívódik a bőrbe és selymes hatást hagy maga után. Lehet, hogy kicsit drágább mint a többi testápoló általában, de szerintem megéri a természetes összetevők miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

despoina

2019. március 17.

Magazinhoz csatolt mintához volt szerencsém. Én a mintát az arcomra kenegettem el reggelelente smink alapnak, éjjel pedig éjszakai hidratálónak mivel nem használok testápolót. Pozítivak vele a tapasztalataim: szépen feltöltötte az arcom, jól is hidratál és a fáradtság jeleit is enyhíti (karikák a szem alatt) . Az összetevőkre senkinek nem lehet panasza, tényleg a legkiválóbb természetes olajok kerültek a krémbe. Az illata engem a rumos meggy bonbonra emlékeztet, de zavaró számomra. Túl erősen illatosított, még reggel is érzem magamon az esti krém illatát. Sokkal de sokkal jobb lett volna ha egy diszkrét virág vagy púderes illatot választottak volna a luxus dizájnhoz, mint ezt a csokoládés valamit ami valójában egy gyerek samponnal harmonizálna.
Az árával kapcsolatban: Véleményem szerint nem kirívóan drága hiszen nagyon sok luxusmárkás krém sokkal többe kerül és döntő többségüket szintetikus összetevők alkotják. A természetes növényi olajok a kisajtolt mennyiség miatt sokba kerülnek igy a termék előállítása érthetően költséges. Sajnos a magyar piacra egy újdonsült márka termékét ezen az áron bevezetni képtelenség. Ebben az esetben pedig egy testápolóról van szó, ami egy olyan termék amit sokan nem használnak vagy a használt mennyiség miatt kiegyeznek egy átlagossal. Például nem egy arckrém amire áldoznának jobban a vásárlók. Maga a külső megjelenésre nem lehet alapozni ezt az árat a magyar piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

abicicaaa

2019. február 25.

Hat ez a no nem normalis :D ezt a budos sz*rt ennyi pénzért arulni. Jomagam is magazinhoz kaptam. Nem szivodik be a borbe, hidratalo kepessege kb 0.
Mar-mar vicc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Mar-mar vicc.

széva

2019. február 17.

A bőrömnek tetszett,de le kellett súrolni mert hányingerem volt ameddig éreztem. Nem tudom mi lehet benne ennyiért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

Svetlana

2019. február 17.

Női magazinos termékminta. Kíváncsian bontottam ki, hogy mit tud ez a krém 30eFt-ért....Hát...műcsoki illat, olyan, mintha a dobostorta vajas csokikrémjét szagolnám. Ami sütiben jó, de én nem szeretek csoki, málna, és semmilyen kajaszagú lenni. Felkenem: semmi extra. Nivea is tud ennyit, Adrienne Feller testápolója pedig harmadannyiért (bár szintén drágán) még többet is. Beszívódott a bőrbe, de maradt felül rajta egy tapadós réteg. Szóval engem se az illata, se az állaga nem nyűgözött le, akkor sem venném, ha 100 Ft lenne. Most itt ülök dobostorta szagúan, és lassan meg is éhezek a kajaszagtól, ami szintén nem jó, a fogyókúrámra tekintettel....A designos üvege viszont nagyon szép -erre az egy csillag. Marketing szempontból amúgy nem lett volna jó, először 10eFt-ról indítani a cuccot? Hogy aki rákap, az vegye meg 30-ért is? Rögtön 30-ért kell árulni, a gyors meggazdagodás reményében?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 17.

Csutak

2019. február 17.

@Dormir Én sejtem kik lehetnek a célközönség. :D Gazdag magyarok vagy az országban élő gazdag külföldiek. És sajnos majdnem az összes magyar márka (legyen akár kozmetikai vagy divatmárka) célközönsége ez a két csoport...

Termékmintát kaptam ebből a termékből egy női magazinba ragasztva. Finom, kakaós illata van és a bőröm hamar be is szívja, bár marad utána egy kevés zsíros réteg. A két csillagot az áráért kapja, mert hogy soha az életben nem fogok kiadni 30.000 forintot egy ilyen cuccért, az halálbiztos. Sokkal, de sokkal kevesebbért is lehet hasonló hatású terméket venni. Pl.: Balea egzotikus vanília testkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Dormir

2019. február 15.

Fantasztikus, kakaós krémes illata van. Könnyen beszívódik. Olyan mint egy torta, amit megküldtek minden jóval, mennyei manna. De sajnos, istentelen drága. Igazából nem értem, ki a célközönség, mert finom illatú cuccot lehet azért jobb áron kapni. A bio, ehető termékek is jóval jobb áron kijönnek. Bár, parfümre már sokszorosát elszórtam, de azért az kicsit más élettartamú termék.
Nem tudom mennyi csillagot adják, mert elaléltam az illatától, de nem használtam annyit hogy a hatásáról nyilatkozatnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.