Anita Toth

Ár:   29 500 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2018. december 7.

Ár:   29 500 Ft
Kategória:   Testápolók

A Sweet Lavender minden bőrtípus barátja, jó hatással van a száraz, érzékeny, vegyes vagy zsíros bőrtípusokra is.

A Sweet Lavender testápoló bizonyítottan hidratáló hatású, a benne található értékes olajok javítják a bőr nedvességtartalmát. A közismerten jó hatású sheavajnak és jojobaolajnak köszönhetően a krém mélyen behatol a szövetekbe, fokozza a bőr rugalmasságát, növeli természetes vízmegtartó képességét. A kakaóvaj keringést serkentő hatása ragyogást és puhaságot kölcsönöz.

SZS30

2019. szeptember 25.

Mintám volt belőle, és azt gondoltam, hogy kifogtam egy romlott példányt, de az előző vélemények alapján már nem vagyok benne biztos. Bár nekem avasnak tűnt a szaga. Csak a lábamra bírtam kenni, mert annyira büdös volt, hogy csak ott viseltem el. Zsíros, alig akar beszívódni. Botrányos... Tizedennyiért is lehet kapni minőségi alapanyagokból készült testápolót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

annaberes3

2019. szeptember 25.

minősíthetetlen. zavaróan tolakodó, romlott olcsó testápoló szaga van, egyáltalán nem szívódik be és még csak nem is hidratál. negyed ennyiért sem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

annakovacs1

2019. június 26.

Meglepetés volt számomra ez a testápoló! Erősen hidratál, finom puha lett tőle a bőröm anélkül, hogy zsíros érzetet hagyott volna. Szerintem az illata is kellemes és gyönyörű a kivitelezése, szépen mutat a többi szépségápolási termékem mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Sara28

2019. június 4.

Fantasztikus testápoló. Nekem nagyon fontos a csomagolás és emiatt képes vagyok megvenni sok mindent. Szóval gondolhatjatok, hogy mennyire lenyűgözött a termek “doboza”.Nagyon jót tett a hideg ekcemamnak és nem mindennap használom, mert más testapolokkal ellentétben nem is kell. Annyira gazdag olajokban, hogy bőven hidratal több napig. Gyerekemnek is atmasszirozom vele a testet havonta. Az illatát látom többen soknak vagy erősnek tartják, pedig nagyon finom, kellemes. Valóban nem átható levendula illatú, ahogy a sok tularomatizalt levendulas terméktől ezt megszoktuk. Fogok még venni, nem sajnálom a bőrömtől a jót, annyiszor megjártam már olcsó termekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Hiuz

2019. március 10.

Nekem is csak mintám volt belőle, egyáltalán nincs levendula illata, nekem kakaóvaj és sheavaj érződik (korábban mindkettőt tisztán használtam). Ugyanolyan zsíros érzet marad a bőrön, mintha sheavajjal, vagy egy darab kakaóvajjal kenegetném magam, a levendulának nyoma sincs. Most láttam az árát...botrányos, a meskán fillérekért (ehhez képest) készítenek nagyon jó testápolókat. Azért adok két csillagot, mert az összetevők jók, de a többi marketingfogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

bygleen

2019. február 25.

Borzalmas ez a termék és irreálisan drága. 15 perc után is egy zsíros réteget hagy a bőrömön, pedig elég száraz bőröm van.....és mégsem szívódik be. A csomagolása nagyon szép, de a hatás ezért az árért elmarad. Még szerencse hogy csak egy termékminta volt.....:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Moni1980

2019. február 25.

Ledöbbentem, mikor megláttam mennyibe kerül! Termékmintát próbáltam belőle. Kellemes állagú, gyorsan beszívódó krém, viszont az illata elég furcsa. Este használtam, reggelre ugyanolyan száraz volt a bőröm, mintha be sem kentem volna. Csodaszépek az összetevők, de valamiért mégsem hatékony.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 25.

nyuszo

2019. február 21.

Borzalmasan túlárazott!
Az árfekvés és a csomagolás a luxus érzetet hivatott sugalni, de szerintem nem tud ennyit ez a termék...
Az biztos, hogy nem a magyar tömegeknek lett piacra dobva.
Az illata egyébként engem a tejszínes oolong teára emlékeztet....
A 4 csillag egy ésszerű ár mellet (mondjuk tized ennyiért) érvényes, minden további 10.000.- árnövekedés -1 csillagot jelent!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 21.

Borzalmasan túlárazott!
Az biztos, hogy nem a magyar tömegeknek lett piacra dobva.
Az illata egyébként engem a tejszínes oolong teára emlékeztet....

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Forrás: truth-in-aging, BFT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.