Anna Labor

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: FReka, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Glicerin tartalmú, hidratáló, bőrpuhító, ráncsimító hatású. Alkalmas a száraz, vízhiányos bőr tisztítására és a smink eltávolítására. Vattára téve, vagy kézre nyomva körkörös mozdulatokkal végezze el a bőre letisztítását. Bőre sima és üde lesz, jó előkészítést ad a többi krém használatához. Simítja az apró ráncokat, hidratálja a vízhiányos bőrt. Nyakra, mellre és testre is ajánlott.

FReka

2016. március 3.

Szeretem ezt a lemosót, a krémek készítőjétől kaptam ajándékba. :) Nem mindig esik jól használni, de a hidegebb időben a mosdókenőccsel felváltva szoktam. Sűrű, nehéz érzetű krém, illata nem igazán van. Én először leszedem a szemfestéket kétfázisúval, majd ebből a krémből egy adagot belemasszírozok az arcomba, aztán vattakoronggal letörlöm. Mindig használok utána géles lemosót, egyrészt simán vízzel nehéz maradéktalanul lemosni, másrészt tényleg nehéz, kicsit fullasztó érzete van a bőrön, ezért a zsíros bőrűeknek nem kifejezetten fog tetszeni szerintem. A géles lemosóval együtt viszont nincs problémám vele, rendesen eltávolítja a a sminket a bőrömről. Jó nagy adag, baráti az ára is. Csodaszernek nem mondanám, de egy négyest megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.