Anna Sui

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. október 17.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: rózsaszín pomelo, cassis, rózsabors

Szívjegyek: ibolya, narancsvirág, orchidea, málnás praliné

Alapjegyek: arany ciprus, himalájai cédrus

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Vivus.Laszlo

2021. október 29.

Ez a parfüm egy nagyon pozitív csalódás volt számomra. A Notinon igen kedvező áron jutottam hozzá így üsse kő megvásároltam.
Amikor kifújtam, akkor féltem hogy a szép üvegcse mögött egy húsvéti locsoló kölni lesz, de szerencsére nagyon nem. :D
Az illat semmi extra, nem fogja megváltani a világot, szimplán biztonságos. Ez mindenhol és mindig jó. Tipikusan az, amikor az ember egy "sima" parfüm illatra gondol. Kicsit fás-kicsit édes talán egy kicsit citrusos is, de nem túlzóan. Ami miatt 5 csillagot kap:
-Tökéletes üveg és minőség. Mindenki, aki látta csak ámult.
-Az illat biztonságos nem túlzó, vakon is jó vétel.
-Annak ellenére, hogy EDT brutál tartós. Simán néhány EDP-met úgy elp*csázza, hogy azok csak füstölnek. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

-Tökéletes üveg és minőség. Mindenki, aki látta csak ámult.
-Az illat biztonságos nem túlzó, vakon is jó vétel.