Annabelle Minerals

Ár:   2479 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az ecsetfej laposra vágott, szálai rugalmasak, így lehetővé teszik az alapozó egyenletes felvitelét az arcbőrre. Segítségével könnyedén előkészíti az arcot a további sminkelésre, mivel az ecset speciális fejének köszönhetően precízebben oszlatja szét az alapozót.

vgeorgina

2020. március 24.

Alapozóhoz ajánlották ezt az ecsetet - sok más opció mellett, nekem erre esett a választásom. Szépen lehet vele dolgozni, egyenletesen el tudom oszlatni az ásványi alapozót. Orron, orrtőben, szem alatt kicsit nehéz vele dolgozni, túl nagy, de természetesen erre a célra vannak más ecsetek is, attól még nekem eddig a legjobb ecsetem alapozáshoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.